Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Popelka v sobotu přibruslí na budějcký led

úterý, 25. března 2014, 20:17

Divácky nejúspěšnější a nejprodávanější muzikál v České republice a na Slovensku se vrátil z úspěšného ukrajinského turné a na jaře navštíví exkluzivně pět měst v České republice vždy s jedním představením. Do budějcké Budvar Arény zavítá tento týden v sobotu od 14 hodin.

Snad žádný pohádkový příběh nenašel po celém světě takovou oblibu, jako pohádka o Popelce. Inspirovala řadu významných umělců k filmovému, divadelnímu, televiznímu, muzikálovému či baletnímu zpracování, nikdy však nebyla uvedena jako muzikál na ledě. Tohoto úkolu se zdárně ujal známý autor a režisér Jindřich Šimek.

Kouzelný muzikál na ledě Popelka byl tvůrci připraven jako pohádkový příběh z období baroka. Každého si určitě získá nadčasová variabilní scéna nesoucí veškeré prvky pohádkové fantazie. Diváci se mohou těšit na překrásné dobové kostýmy, fascinující světelnou kompozici, filmovou projekci a kouzelné efekty, doplněné filmovou animací.

Od premiéry v roce 2011 zhlédlo toto jedinečné představení v 25 městech v Čechách, na Moravě, Slovensku a Ukrajině přes 700 tisíc diváků.

Účinkující

Popelka: zpívá a mluví Lucie Bílá / bruslí Jelena Jovanovič, Kateřina Beránková
Princ: zpívá a mluví Ondřej Ruml / bruslí Konstantin Gavrin, David Vincour

Tomáš Savka, Jiří Korn, Josef Vojtek, Hana Buštíková, Dana Morávková, Leona Machálková, Hanka Křížková, Renáta Podlipská, Dalibor Gondík, Martin Dejdar, Václav Kopta, Vlastimil Harapes, Milan Drobný, Zuzana Offenbartl Dovalová, Adéla Gondíková, Sabina Laurinová, Leona Stříbrná Černá, Magda Malá, Zuzana Pokorná, Pavel Handl, Rudolf Kubík a další.

Dále účinkuje 40členný krasobruslařský soubor v čele se sólisty předních evropských a světových krasobruslařských show.

scénář a režie: Jindřich Šimek
hudba: Petr Malásek
texty písní: Václav Kopta

Využijte jedinečné příležitosti vstoupit na chvíli do pohádkového příběhu plného kouzel a fantazie, kde však je láska nad všechna kouzla - už tuto sobotu 29. března od 14 hodin v českobudějovické Budvar Aréně!

Předprodej vstupenek, které stojí od 490 Kč, probíhá v sítích Sazka Ticket, Ticketportal a Ticketpro. Děti do pěti let včetně mají vstup zdarma bez nároku na sedadlo. Pro děti s vlastním místem není vhodná druhá a třetí řada na ledové ploše.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát osm vstupenek, které si mezi sebe rozdělí čtyři čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane dva lupeny. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny dopolední následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Letošní turné muzikálu Popelka na ledě začalo v Liberci. Správně je tedy možnost C.

Po dvou vstupenkách na sobotní představení v Budvar Aréně vyhráli čtenáři Pavel Flíček, Lenka Zíková, Kamil Paur a Zdeňka Hrdličková. Blahopřejeme!

Napsala Petra Janoušková
Tisková zpráva

Popelka, kouzelný muzikál na leděPopelka, kouzelný muzikál na leděPopelka, kouzelný muzikál na ledě

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o