Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Příjemný večer přenesl Jihočechy do Indie

čtvrtek, 4. dubna 2013, 19:08

Taneční prostor Kredance uspořádal v závěru minulého týdne spolu s Centrem na podporu integrace cizinců příjemný večer za vůně vonných tyčinek, dobrého jídla a indické hudby.

Nejdříve se představilo masážní studio, když nám Petra a Markéta ukázaly indickou masáž hlavy, kterou si každý mohl rovnou vyzkoušet a naučit se ji, protože se jednoduše dá provádět kdekoliv.

Mezitím se na stolku objevily plné mísy tradičních indických specialit, které se roznášely mezi příchozí a místnost se tak úžasně provoněla směsicí orientálního koření, bez kterého si indickou kuchyni nemůžete představit.

Když zmizel poslední kousek smažené cibule, špenátu, čočky, kuřete i placek, přišlo na řadu krásné taneční vystoupení v podání indické tanečnice.

Poté nám Petra Šimková představila Centrum na podporu integrace cizinců a na zelený koberec hned po ní vběhla další krásná indická žena, která zatančila tanec Bollywood. Neuvěřitelně energické a perfektně divadelně ztvárněné podání tance dělalo trochu problém fotografům, ale diváky naopak dostalo do varu.

Nastala krátká pauza a prostor dostala cestovatelka Klára, která si připravila prezentaci o dvouměsíčním putování Indií. „Myslím, že dnes odsud neodejde nikdo, kdo by se do Indie nechtěl podívat,“ komentovala celý večer Andrea Horká.

Relaxace hned na začátku večera

Indický večer v Tanečním prostoru Kredance

čtvrtek, 4. dubna 2013, 19:00

Diváci si mohli vyzkoušet indické masážeOchutnávky tradičních indických pokrmůTaneční prostor Kredance byl plný lidí

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o