Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Prvomájové dovádění zakončila úchvatná fireshow

pátek, 4. května 2012, 21:45

V podvečer prvního máje se odehrála romantika ve stylu španělských přímořských městeček, kde pod širým nebem tančí ženy flamenco a točí se s ohni pro potěšení turistů.

V Českých Budějovicích se netančilo ani netočilo pro turisty, ale pro návštěvníky Majálesu, který od pondělí 30. dubna zaplavil celé město.

Když se začalo stmívat, bylo již Piaristické náměstí plné nedočkavých diváků. Na scéně se objevily břišní tanečnice, které nám předvedly krásu orientálního tance a hlavně jejich ohebnost, pružnost, šikovnost a krásu.

Jakmile se dotančilo, otevřel se prostor budějcké skupině Tohuvabohu, která se zabývá fireshow. Tma zalila náměstí, lampy a ohně tvořily dohromady příjemnou atmosféru. Vystoupení mělo pomalý a krásný úvod, kdy se dvě dívky prošly s hořícími loučemi a podpálily tyč jedinému muži v celé skupině, který s ní začal točit.

Celá show se pak neskutečně rozjela. Diváci koukali s ústy dokořán a bylo opravdu na co. „Nádhera. Uvítal bych, kdyby se fireshow dělala častěji, je to skvělý zážitek. Jsou moc šikovní, já jsem to jednou zkoušel a není to žádná sranda,“ řekl Budějcké Drbně Pavel, kterému zářily oči nadšením.

Pro ty, co by se rádi dozvěděli o skupině Tohuvabohu více, přinese Budějcká Drbna rozhovor s členkou skupiny Anežkou Pavlíkovou i další ohnivé fotky v nejbližší době.

Fireshow na Piaristickém náměstíTo, že se dá při tanci i točit se svítícími míčky, nám předvedly tyto dvě šikovné HavajankyFireshow na Piaristickém náměstíHoříííTohuvabohuAnežka PavlíkováDívky předvedly variabilitu břišních tancůPomalý rozjezd fireshowPrvní vystoupení břišních tanečnic

O čem píše Drbna.cz

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární DepardieuZafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Dnes, 17:15Slovenský scenárista Karol Hlávka a chorvatský režisér Lordan Zafranović připravují celovečerní...

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg MěšťákDenně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Dnes, 09:50I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny....

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či bramboryCibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Dnes, 09:45Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o