Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Prvomájové dovádění zakončila úchvatná fireshow

pátek, 4. května 2012, 21:45

V podvečer prvního máje se odehrála romantika ve stylu španělských přímořských městeček, kde pod širým nebem tančí ženy flamenco a točí se s ohni pro potěšení turistů.

V Českých Budějovicích se netančilo ani netočilo pro turisty, ale pro návštěvníky Majálesu, který od pondělí 30. dubna zaplavil celé město.

Když se začalo stmívat, bylo již Piaristické náměstí plné nedočkavých diváků. Na scéně se objevily břišní tanečnice, které nám předvedly krásu orientálního tance a hlavně jejich ohebnost, pružnost, šikovnost a krásu.

Jakmile se dotančilo, otevřel se prostor budějcké skupině Tohuvabohu, která se zabývá fireshow. Tma zalila náměstí, lampy a ohně tvořily dohromady příjemnou atmosféru. Vystoupení mělo pomalý a krásný úvod, kdy se dvě dívky prošly s hořícími loučemi a podpálily tyč jedinému muži v celé skupině, který s ní začal točit.

Celá show se pak neskutečně rozjela. Diváci koukali s ústy dokořán a bylo opravdu na co. „Nádhera. Uvítal bych, kdyby se fireshow dělala častěji, je to skvělý zážitek. Jsou moc šikovní, já jsem to jednou zkoušel a není to žádná sranda,“ řekl Budějcké Drbně Pavel, kterému zářily oči nadšením.

Pro ty, co by se rádi dozvěděli o skupině Tohuvabohu více, přinese Budějcká Drbna rozhovor s členkou skupiny Anežkou Pavlíkovou i další ohnivé fotky v nejbližší době.

Fireshow na Piaristickém náměstíTo, že se dá při tanci i točit se svítícími míčky, nám předvedly tyto dvě šikovné HavajankyFireshow na Piaristickém náměstíHoříííTohuvabohuAnežka PavlíkováDívky předvedly variabilitu břišních tancůPomalý rozjezd fireshowPrvní vystoupení břišních tanečnic

O čem píše Drbna.cz

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtuZeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Dnes, 10:24Prezident Miloš Zeman dorazil dnes dopoledne do Poslanecké sněmovny. Před poslanci hodlá podpořit...

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

úterý, 22. října 2019, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

úterý, 22. října 2019, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o