Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

PSH a Monkey Business vyráží do Českých Budějovic

pondělí, 23. dubna 2012, 09:12

Myslíme, že už není třeba zdůrazňovat, jaký rozruch na hudební scéně způsobilo společné turné PSH a Monkey Business. Tyto kapely spolu vytvořily koherentní uskupení, které dostává návštěvníky koncertů do kolen.

Nejinak tomu bylo na pražském koncertě v MeetFactory. “Dvouhodinová show ukázala, že nezáleží na tom, jakému stylu se kapely věnují. Pokud existují tak zdatní hudebníci a showmani jako Monkey Business a PSH, dokážou své odlišné cesty bez problémů sjednotit a navrch vyprodat klub.” (koule.cz, 17. března 2012)

Další koncert odehráli PSH a Monkey Business v jabloneckém Eurocentru: Společné vystoupení funkové kapely kolem Matěje Rupperta a Tonyi Graves a hiphopových Penerů strýčka Homeboye fungovalo skvěle, ´počítačové´ hudbě raperů vdechlo nový život. Tohle turné může být nejlepším letošním počinem.(MF DNES, 13. března 2012)

Celá banda se před Velikonocemi přesunula na Moravu, kde se ve vyprodaném olomouckém U-Klubu a našlapané brněnské Flédě přesvědčila o tom, že tato speciálně sestavená show funguje na fanoušky i ve východní části České republiky.

Nyní přichází řada na Jihočechy, kteří mají jedinou šanci shlédnout tento výjimečný koncert jako jediný v jejich kraji. Turné se nezadržitelně blíží ke konci, nepropásněte svoji šanci zažít hudební událost roku na vlastní kůži.

Koncert se uskuteční ve čtvrtek 26. dubna od 20 hodin v českobudějovickém Klubu Gerbera. Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketstream.

Tisková zpráva
Foto: BeeBee (Jagermeister)

Kam dál?

V budějckém CineStaru se na Dámské jízdě masírovaloV budějckém CineStaru se na Dámské jízdě masírovalo

V budějckém CineStaru se na Dámské jízdě masírovalo

neděle, 22. dubna 2012, 13:55Dubnová Dámská jízda v českobudějovickém multikině CineStar se nesla v duchu pohody, relaxace a...

Klubem Velbloud zněla melancholie jménem LealooKlubem Velbloud zněla melancholie jménem Lealoo

Klubem Velbloud zněla melancholie jménem Lealoo

čtvrtek, 19. dubna 2012, 17:43Minulý týden se v Mighty Baru Velbloud odehrála další z akcí Indie night. Do klubu byla pozvaná...

Ponurá výstava ukazuje realitu, ve které žijemePonurá výstava ukazuje realitu, ve které žijeme

Ponurá výstava ukazuje realitu, ve které žijeme

čtvrtek, 19. dubna 2012, 07:44Dům umění České Budějovice si přichystal další libůstku – výstavu s názvem Toward the Event Horizon...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o