Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Rej čarodějnic rozvířil prach letní scény Slavie

pátek, 4. května 2012, 07:47

České Budějovice myslely na čaromilné obyvatele svého města a na počátku tohoto týdne pro ně přichystaly tradiční Slet čarodějnic. Na letní scénu KD Slavie se v pondělí snesly malé čarodějky a rozvířily zde prach svými košťaty.

Zahájení proběhlo v pět hodin odpoledne. Nebe se mračilo a vypadalo to, že každou chvíli sprchne. Nic však nezabránilo malým čarodějkám v jejich reji.

Nejdřívě měly šanci upravit se v čarodějnickém salónu. Tady se jim dostalo správného rozvrkočeného účesu a stíny se na víčkách malých čarodějek taky nešetřilo. U dalšího stánku si příchozí děti mohly vytvořit svou čarodějnici nebo magickou svíčku.

Celým večerem provázel zkušený čaroděj a jeho pomocnice mocná čarodějka, která hrála s dětmi soutěže a rozdávala krásné ceny.

Čarodějkám přišel předvést své umění mistr moderní magie Ondřej Sládek, který bavil jak malé, tak i dospělé, kterých přišlo opravdu mnoho. Letos jsme s malou vyrazili poprvé a jsem mile překvapen. Děti se výborně baví, dostávají krásné ceny. Příští rok vyrazíme určitě zase,“ sdělil Drbně tatínek překrásné čarodějnice.

Rej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD Slavie

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Dnes, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Dnes, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Dnes, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o