Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Rej čarodějnic rozvířil prach letní scény Slavie

pátek, 4. května 2012, 07:47

České Budějovice myslely na čaromilné obyvatele svého města a na počátku tohoto týdne pro ně přichystaly tradiční Slet čarodějnic. Na letní scénu KD Slavie se v pondělí snesly malé čarodějky a rozvířily zde prach svými košťaty.

Zahájení proběhlo v pět hodin odpoledne. Nebe se mračilo a vypadalo to, že každou chvíli sprchne. Nic však nezabránilo malým čarodějkám v jejich reji.

Nejdřívě měly šanci upravit se v čarodějnickém salónu. Tady se jim dostalo správného rozvrkočeného účesu a stíny se na víčkách malých čarodějek taky nešetřilo. U dalšího stánku si příchozí děti mohly vytvořit svou čarodějnici nebo magickou svíčku.

Celým večerem provázel zkušený čaroděj a jeho pomocnice mocná čarodějka, která hrála s dětmi soutěže a rozdávala krásné ceny.

Čarodějkám přišel předvést své umění mistr moderní magie Ondřej Sládek, který bavil jak malé, tak i dospělé, kterých přišlo opravdu mnoho. Letos jsme s malou vyrazili poprvé a jsem mile překvapen. Děti se výborně baví, dostávají krásné ceny. Příští rok vyrazíme určitě zase,“ sdělil Drbně tatínek překrásné čarodějnice.

Rej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD SlavieRej čarodějnic na letní scéně KD Slavie

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o