Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Režisér Jiří Strach přijede do Budějc představit svůj film

čtvrtek, 12. dubna 2012, 22:06

Jihočeská premiéra zbrusu nového českého filmu Vrásky z lásky sice už dnes v českobudějovickém multikině CineStar proběhla, slavnostní promítání tento snímek však teprve čeká. Na páteční projekci od 19 hodin totiž dorazí sám režisér Jiří Strach.

Ten je známý nejen jako autor úspěšného filmu Anděl páně, ale má za sebou i několik hereckých výkonů. Vidět jste ho mohli například v jedné z hlavních rolí pohádky Lotrando a Zubejda.

Pokud si budete chtít s Jiřím Strachem o filmu, ve kterém dominují velké osobnosti české kinematografie Jiřina Bohdalová (80) a Radoslav Brzobohatý (79) – mimo jiné bývalí manželé – podebatovat, vydejte se večer do CineStaru. Budějcká Drbna dává svým čtenářům možnost si na toto představení vyhrát čtyři lístky.


 

Když správně odpovíte do páteční 14. hodiny odpolední prostřednictvím e-mailu na známou adresu redakce@budejckadrbna.cz, budete mít štěstí a Drbnička vás vylosuje jako jednoho ze dvou čtenářů, získáte dvě volné vstupenky. Jinak si samozřejmě můžete svoje místo v multikině zamluvit.

Po kolika letech se J. Bohdalová a R. Brzobohatý sešli před kamerou?

A) 5
B) 15
C) 40

Stejně jako vždycky uveďte svoje jméno a nějaký kontakt, ať se s vámi v případě výhry můžeme spojit.

Foto: www.falcon.cz

Napsal Pavel Kacerovský

Kam dál?

Vulkanické erupce inspirovaly dva lucemburské umělceVulkanické erupce inspirovaly dva lucemburské umělce

Vulkanické erupce inspirovaly dva lucemburské umělce

středa, 11. dubna 2012, 07:35Zajímavé a neobvyklé pojetí reality dvou umělců z Lucemburska v projektu nazvaném Toward the Event...

Hudba táborské kapely Peshata vás nabije energiíHudba táborské kapely Peshata vás nabije energií

Hudba táborské kapely Peshata vás nabije energií

neděle, 8. dubna 2012, 18:43Jeden z nejlepších koncertů, kterého se v poslední době Budějcká Drbna zúčastnila, se odehrál ve...

Wanastowi Vjecy přijedou do Budějc. Vyhrajte 20 lístků!Wanastowi Vjecy přijedou do Budějc. Vyhrajte 20 lístků!

Wanastowi Vjecy přijedou do Budějc. Vyhrajte 20 lístků!

čtvrtek, 5. dubna 2012, 19:30Druhý koncert v rámci turné Letíme na Wenuši, které se koná u příležitosti vydání stejnojmenného...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení