Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Rockový mejdan na Holkově nejen s Alkeholem a Harlejem

pátek, 22. srpna 2014, 10:00

Letní parket Holkov zažije dnes večer rockový mejdan. Pod širým nebem vystoupí na jednom místě hned čtyři kapely. Po skupinách Kyanid, Metal Mode v čele s rádiovým moderátorem Marothou a Alkehol zahraje pod širým nebem partička z Prahy a Mostu, která se říká Harlej.

Celá akce odstartuje v 19 hodin, do areálu, který najdete u Velešína hned vedle mezinárodní silnice E55 vedoucí z Budějc do Rakouska, se přitom dostanete už v šest. Po skončení živé produkce se o rockovou afterpárty postará Dj Lucas.

Vstupenky budou na místě k mání za 250 Kč, pokud ale chcete tyhle peníze investovat spíš do něčeho dobrého k pití, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou o čtyři volné lístky, které si mezi sebe rozdělí rovným dílem dva čtenáři.

K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do dnešní 15. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování, které proběhne bezprostředně poté.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Zpěvák kapely Harlej se jmenuje Tomáš Hrbáček. Správně je tedy možnost A.

Dva volné vstupy na dnešní koncert na Holkově vyhráli čtenáři Aneta Neubergerová Milan Liška. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o