Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Samson Lenk a Hop Trop zahrají na dvoře minipivovaru

pondělí, 2. září 2013, 13:34

Amazonka, Tři kříže, Obchodník s deštěm, Vodácká holka, Už to nenapravím - nejznámější, známé i méně známé písničky zazní tento pátek na Klubovém folkovém večeru v pivovarském dvoře 1. českobudějovického minipivovaru Kněžínek, který je součástí RKC Nové Dvory.

Byly krásné naše plány...

Ne plány minulé, ale budoucí. K takovým patří možnost setkat se s legendami české country - Jaroslavem Samsonem Lenkem a kapelou Hop Trop.

Ti zahrají a zapívají pod širým nebem, v příjemném prostředí pivovarského dvora, který je stejně jako Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory ve stylu selského statku pro právě tento koncert jako stvořený.

Organizátoři večera mají samozřejmě připravenou i alternativu pro případ horšího počasí, vnitřní prostory RKC jsou pro „hoptropáckou“ muziku stejně příznivé.

Jen tři kříže z bílýho kamení...

Kříže v RKC Nové Dvory nenajdete. Ale třeba křížky za každé pivo ano a dokonce si můžete sami určit jejich počet. Pivovarský dvůr totiž nabízí originální ležáky a kvasnicová piva z 1. českobudějovického minipivovaru.

Znalci ocení i možnost doplnit lahodný pěnivý mok něčím k zakousnutí - samozřejmě také ve stylu domácí české kuchyně.

Brum, brum, brum zazpíváme medvědům...

Ne, ani medvědi v minipivovaru nejsou - ale milovníci přírody nemusí zoufat, v těsné blízkosti RKC jsou Vrbenské rybníky, u kterých žije 80 druhů ptáků, 800 druhů motýlů a nechybí ani veverky, kuny a další savci, takže před zážitkem z muziky se lze přírodní procházkou naladit na pozitivní vlnu.

Já snad hned, když jsem se narodil, jsem na bludnej kámen šláp...

Bloudit při cestě za Samsonem Lenkem a kapelou Hop Trop netřeba. RKC Nové Dvory je u Haklových Dvorů a stalo se oblíbeným výletním cílem cyklistů a chodců nejen z Budějc.

Vstupenky na Klubový folkový večer se Samsonem Lenkem a kapelou Hop Trop, který se koná 6. září od 19 hodin v minipivovaru RKC Nové Dvory, můžete zakoupit v restauraci Life is Dream v budějcké Kněžské ulici nebo přímo v RKC Nové Dvory.

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva rokySlovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Dnes, 16:02Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností...

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorstvíVládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Dnes, 15:42Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a...

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o