Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Samson Lenk a Hop Trop zahrají na dvoře minipivovaru

pondělí, 2. září 2013, 13:34

Amazonka, Tři kříže, Obchodník s deštěm, Vodácká holka, Už to nenapravím - nejznámější, známé i méně známé písničky zazní tento pátek na Klubovém folkovém večeru v pivovarském dvoře 1. českobudějovického minipivovaru Kněžínek, který je součástí RKC Nové Dvory.

Byly krásné naše plány...

Ne plány minulé, ale budoucí. K takovým patří možnost setkat se s legendami české country - Jaroslavem Samsonem Lenkem a kapelou Hop Trop.

Ti zahrají a zapívají pod širým nebem, v příjemném prostředí pivovarského dvora, který je stejně jako Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory ve stylu selského statku pro právě tento koncert jako stvořený.

Organizátoři večera mají samozřejmě připravenou i alternativu pro případ horšího počasí, vnitřní prostory RKC jsou pro „hoptropáckou“ muziku stejně příznivé.

Jen tři kříže z bílýho kamení...

Kříže v RKC Nové Dvory nenajdete. Ale třeba křížky za každé pivo ano a dokonce si můžete sami určit jejich počet. Pivovarský dvůr totiž nabízí originální ležáky a kvasnicová piva z 1. českobudějovického minipivovaru.

Znalci ocení i možnost doplnit lahodný pěnivý mok něčím k zakousnutí - samozřejmě také ve stylu domácí české kuchyně.

Brum, brum, brum zazpíváme medvědům...

Ne, ani medvědi v minipivovaru nejsou - ale milovníci přírody nemusí zoufat, v těsné blízkosti RKC jsou Vrbenské rybníky, u kterých žije 80 druhů ptáků, 800 druhů motýlů a nechybí ani veverky, kuny a další savci, takže před zážitkem z muziky se lze přírodní procházkou naladit na pozitivní vlnu.

Já snad hned, když jsem se narodil, jsem na bludnej kámen šláp...

Bloudit při cestě za Samsonem Lenkem a kapelou Hop Trop netřeba. RKC Nové Dvory je u Haklových Dvorů a stalo se oblíbeným výletním cílem cyklistů a chodců nejen z Budějc.

Vstupenky na Klubový folkový večer se Samsonem Lenkem a kapelou Hop Trop, který se koná 6. září od 19 hodin v minipivovaru RKC Nové Dvory, můžete zakoupit v restauraci Life is Dream v budějcké Kněžské ulici nebo přímo v RKC Nové Dvory.

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísníPravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Dnes, 15:02Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě...

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdneVeterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Dnes, 14:19Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy...

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o