Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Sestra Dana Fleischmana dala Lucerně novou tvář

úterý, 30. dubna 2013, 15:53

Lucerna zažije už tuto sobotu Znovuzrození. Přestože se to dlouho drželo pod pokličkou, diskotéka známá široko daleko v posledních týdnech prošla velkou proměnou. Získala nejen jinou tvář, ale dočkala se i několika dalších novinek.

Těšit se můžete na nový program, obsluhu, služby, prostředí i mladou majitelku Alenu Koloničnou, sestru tragicky zesnulého Dana Fleischmana. Nově se budou v horní hale Lucerny konat rockové koncerty, dolní část klubu bude klasicky patřit milovníkům oldies.

„S nabitým programem vyjdeme v den Znovuzrození. Návštěvníci se mají opravdu na co těšit. Na své si přijde úplně každý. Krásné ženy jako obsluha, rocková a moderní hudba, jedineční a zvuční DJové, tematické oldies, koncerty, bláznivá show, zpěváci, moderátoři... Víc vám ale zatím prozradit nemůžu,“ řekla Budějcké Drbně Alena Koloničná s tím, že nový program přinese akce každý víkend.

Při Znovuzrození Lucerny se v sobotu od 22 hodin na pódiu představí Martina Pártlová a semifinalisté soutěže Česko Slovensko má talent, skupina NeoPercussio. „Dále se můžete těšit na moderátory Hitrádia Faktor, Davida Hockeho a Janu Křížovou, vystoupí i houslový virtuóz Kristián a navíc zažijete rock ´n´ roll při přehlídce originální módy Pink Cadillac,“ uvedla nová majitelka známé diskotéky.

A proč vlastně přijede zrovna Martina Pártlová? „Kdysi dávno tady pracovala a můj bratr Dan, tehdejší majitel, který z Lucerny v roce 1992 udělal diskotéku, se jí snažil vždy podporovat. Byl v podstatě jejím největším fanouškem. Bude to tedy pro Lucernu veliká čest mít ji zase zpátky, vlastně se nám vrátí domů,“ potvrdila Alena Koloničná.

Martina Pártlová momentálně žije v Praze, kde vystupuje v muzikálu Johanka z Arku, alternuje s Bárou Basikovou v Kapce medu pro Verunku a zároveň plánuje velký projekt s dalšími účinkujícími právě při Znovuzrození Lucerny.

„V poslední době také vydala dva singly s rapperem Skipe - Mezi nebem a zemí a Životy. U první písně si text napsala sama. Prý byla inspirována i Danem,“ doplnila představení prvního hosta duše celého znovuzrození.

Soutěž o vstupenky

Díky Budějcké Drbně můžete na sobotní akci vyhrát volné vstupenky. Jak na to? Do pátečního poledne pošlete na adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda se na vás při losování usměje štěstí. Pět vybraných čtenářů půjde na Znovuzrození Lucerny úplně zadarmo.

V jaké televizní soutěži se Martina Pártlová představila?

A) Česko hledá SuperStar
B) Česko Slovensko má talent
C) X Factor

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonických kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Martina Pártlová se představila v soutěži X Factor. Správně tedy byla možnost C.

Volný vstup na dnešní akci získávají čtenáři Jana Floriánová, Soňa Děkanová, Marie Nováková, Pavel Řeháček a Jana Tesárková. Blahopřejeme!

Foto: Iva Haj

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o