Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Slavie zve na setkání s členy projektu Plzeň EHMK 2015

úterý, 28. května 2013, 16:06

Zajímavou debatu nabízí již dnes od 17 hodin Café Klub Slavie. Zavítají sem vedoucí členové projektu Plzeň 2015 - Evropské hlavní město kultury Petr Forman a Šárka Havlíčková.

Titul Evropské hlavní město kultury 2015 znamená pro Plzeň výzvu a vyvrcholení úsilí o rozvoj kulturního potenciálu města. Jaké jsou vize? Co se připravuje? Jaké bude zapojení Jihočeského kraje?

Umělecký šéf projektu Petr Forman a programová ředitelka Šárka Havlíčková představí připravovaný program pro rok 2015 i celou myšlenku projektu Plzeň EHMK 2015. K nahlédnutí bude vítězná přihláška Plzně, která tvoří základ celého projektu.

Programová manažerka pro plzeňský a jihočeský region Kateřina Melenová představí koncepci a hlavní linie regionálního programu Plzeň EHMK 2015 i stěžejní investiční projekt konverze bývalého pivovaru Světovar na multifunkční 4x4 kulturní fabriku.

Následovat bude debata o možnostech zapojení města České Budějovice i celého jihočeského regionu.

Setkání začíná v 17 hodin a vstupné se nevybírá. Více informací najdete na www.klubslavie.cz.

Tisková zpráva

Plzeň 2015Pozvánka na setkáníŠárka Havlíčková

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Dnes, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřebyDrtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Dnes, 12:15Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních...

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 autŠkoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Dnes, 11:43Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o