Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Smíchovská stíhačka Mig 21 si podmanila Slavii

středa, 22. dubna 2015, 09:14

Café Klub Slávie se v sobotu večer otřásal pod náletem hudebně-herecko-striptérského-chlapeckého uskupení Mig 21. Jiří Macháček se svou posádkou vyprodukoval v průběhu koncertu takovou nálož pozitivní energie, která by slušela spíš bombardérům, než stíhačce.

Příznivce Mig 21 vítaly v rámci Somersby Party usměvavé hostesky s welcome drinky. O to, aby byli diváci před nástupem hlavní hvězdy večera dostatečně rozehřátí, se postaral DJ HellSmith. Deset minut po deváté hodině se fanoušci dočkali.

Ve švech praskající Slavie si užila dvouhodinový koncert plnými doušky. Kluci hráli skvěle. Představili písně z nového CD, ale nevynechali ani osvědčené hitovky, které s nimi zpívalo nadšené publikum.

Kapela přilákala všechny věkové kategorie, nejstaršímu návštěvníkovi koncertu bylo dokonce 78 let, a tak mu Jiří Macháček věnoval píseň Karafiát.

Evidentně byla spokojenost i na straně hudebníků, kteří slíbili, že se v Budějcích zase brzy objeví, takže se můžeme začít těšit.

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o