Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Sobotní ultimátní mejdan s Neonlight v K2

pátek, 27. září 2013, 16:55

Neonlight, producentské duo z Německa, založené v roce 2009, se do dnešního dne prodralo mezi špičku světového drum&bassu. A právě jeden člen téhle dvojice zahraje v sobotu večer v budějckém klubu K2.

O úspěchu Neonlight svědčí releasy na značkách jako Lifted Music, Viper, Bad Taste, SOM Music, C4C a dalších, remixy producentů Black Sun Empire, Zardonic, State of Mind či C4C, ale také kalendář po celý rok nabitý vystoupeními na těch nejzásadnějších akcích a festivalech.

O jejich kvalitách jste se mohli přesvědčit i na loňském vydání Imagination Festivalu v Praze nebo letos na největším českém open-airu Let It Roll.

Do českobudějovického klubu K2 na Toxymoron dorazí Jakob, který nám naservíruje 90minutový set ze tří CD playerů plný exkluzivních novinek, remixů a nevydaných tracků.

Nesmírně energická selekce plná pulzujících basů, chytlavých melodií a ostrých beatů vás nenechá v klidu. Nikdo nebude sedět v koutě!

Jako ochutnávku jsme pro vás vybrali track Computer Music z nejnovějšího Byte Bites Bit EP na Lifted Music.

Lineup

21.00 - 22.00 Hellsmith
22.00 - 23.15 Kejleb
23.15 - 00.30 Hanzall
00.30 - 02.00 Neonlight
02.00 - 03.00 Dirty Boy vs. Brock
03.00 - 04.00 CLK

Vstupné do 22 hodin činí 99 Kč, poté je za 130 korun.

Akce je oficiálním warmupem Imagination Festivalu, který se koná 18. října na Výstavišti v Praze - Holešovicích! Na místě budou k dispozici vstupenky na Imagination za levnější cenu než v předprodeji, to znamená bez předprodejního poplatku - za 649 Kč v omezeném množství.

Na viděnou a na slyšenou v sobotu na ultimátním mejdanu Toxymoron! Akci vám přináší BEATZ.CZ.

Soutěž čtyři o volné vstupy

Chcete na tuhle akci vyrazit zadarmo? Zodpovězte do sobotního poledne správně následující otázku e-mailem na adresu soutez@budejckadrbna.cz a počkejte, zda budete vylosováni. Dva vítězové získají každý po dvou lupenech.

Jaká jsou křesní jména obou producentů stojících za duem Neonlight?

A) Jakob a Tobias
B) Jakob a Mathias
C) Jakob a Hans

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a telefonický kontakt. To proto, abychom se mohli s výherci bezprostředně po losování spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Křestní jména členů Neonlight jsou Jakob a Tobias. Správně tedy byla možnost A.

Po dvou volných vstupenkách na dnešní párty získávají čtenáři Mates Fencl a Klára Vlachová. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají býtVIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

pondělí, 19. srpna 2019, 14:33Ruští hasiči během posledních čtyřiadvaceti hodin uhasili lesní požáry na ploše téměř 27 tisíc...

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodláČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

pondělí, 19. srpna 2019, 14:05Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes vicepremiérovi Janu Hamáčkovi (ČSSD) zopakoval, že stojí o to, aby...

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korunLimit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

pondělí, 19. srpna 2019, 13:59Ochranný limit doplatků na léky na recept bude od roku 2020 pro invalidní důchodce 3. stupně 500...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o