Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Budějcký Metropol láká na skvělý jazz

čtvrtek, 1. listopadu 2012, 12:31

Budějcká Drbna má pro vás bleskovou soutěž o čtyři volné vstupenky na večer s podtitulem Jazz Meets Classical Music. Koncert, který se koná dnes od 19 hodin v Malé scéně DK Metropol, bude plný skvělého jazzu s jemným nádechem klasické hudby.

Do komorního prostřední Malé scény zavítá Marek Novotný Quintet, pražské jazzové uskupení s předními hudebníky z oboru.

„Vedoucí skupiny Marek Novotný se již velice těší, až bude moci v tomto sále rozeznít velké koncertní klavírní křídlo,“ zve do Domu kultury Metropol jeho ředitel Petr Holba.

Kvalitní hudební zážitek jistě zajistí také jeho kolegové, zejména David Dorůžka a Marcel Bárta patří mezi českou jazzovou špičku.

A čtenáři Budějcké Drbny můžou vyrazit na tenhle koncert zadarmo. Stačí odpovědět prostřednictvím e-mailu redakce@budejckadrbna.cz do dnešní 15. hodiny na následující otázku a počkat, zda budou vylosováni. Dva šťastlivci si čtyři lístky rozdělí spravedlivě mezi sebe.

Marek Novotný je skladatel, pianista a ...?

A) architekt
B) zpěvák
C) aranžér

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

Foto: www.marek-novotny.com

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o