Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Čtvrteční večer rozproudí Děda Mládek Illegal Band

středa, 29. února 2012, 12:30

Máte rádi muziku Ivana Mládka? Baví vás ji poslouchat ve velmi osobitém a netradičním pojetí? Chcete si o jeden den zkrátit čekání na víkend nějakou příjemnou společnou akcí v centru Budějc? Odpověděli jste na všechny tři otázky ano? V tom případě si ve čtvrtek zajděte do Modrých dveří, kde bude od 20 hodin hrát kapela Děda Mládek Illegal Band.

Do Budějc přiveze Marcel „Mersí“ Marek svoji kapelu, která se už před lety proslavila přezpívanými hity známého muzikanta a baviče Ivana Mládka. Vzpomeňme třeba pecky jako je Jožin z bažin, Hlásná Třebáň, Jez, Rychlík jede do Prahy nebo Linda.

Po úspěchu z minulého týdne, kdy se čtenáři Budějcké Drbny o volné vstupenky na koncert HE bandu málem poprali, můžete lístky vyhrát i tentokrát. Stačí správně odpovědět na následující otázku, Budějcká Drbna ve čtvrtek vylosuje dva, kteří odpověděli správně, a ty odmění jednou vstupenkou na koncert Děda Mládek Illegal Bandu.

Na jaký nástroj hraje frontman kapely Mersí?

A) trubka
B) klávesy
C) činýlek

Odpovědi posílejte na adresu redakce@budejckadrbna.cz až do čtvrtečního poledne. Výherce vstupenek na koncert v Modrých dveřích budeme včas informovat.

Foto: www.dedamladek.cz

Napsal Pavel Kacerovský

Kam dál?

Black & White: Plesání s Jihočeskou hospodářskou komorouBlack & White: Plesání s Jihočeskou hospodářskou komorou

Black & White: Plesání s Jihočeskou hospodářskou komorou

úterý, 28. února 2012, 12:56V pátek 24. února se prostory ArtIGY zaplnily hosty prvního společenského plesu Jihočeské...

FOTO: Populární HE band otevřel Modrý dveřeFOTO: Populární HE band otevřel Modrý dveře

FOTO: Populární HE band otevřel Modrý dveře

pátek, 24. února 2012, 16:00Když vystoupila budějcká reggae a funky kapela HE band v Modrých dveřích naposledy, bylo z toho...

SOUTĚŽ: Komedie Básník a kočka rozesměje MetropolSOUTĚŽ: Komedie Básník a kočka rozesměje Metropol

SOUTĚŽ: Komedie Básník a kočka rozesměje Metropol

čtvrtek, 23. února 2012, 12:03Divadelní sál budějckého KD Metropol bude v úterý 28. února od 19 hodin hostit pražskou Divadelní...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení