Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Festival Songfest.cz zavítá do Metropolu

čtvrtek, 31. ledna 2013, 15:59

Divadelní sál DK Metropol hostí zítra od 19 hodin šestý ročník festivalu Songfest.cz, který přivítá lunosolární Nový rok - rok hada. Programem bude provázet Jaroslav Dušek. Během večera vystoupí umělci z Číny v čele s Feng-yün Song.

Speciálním hostem bude profesionální hráč na australský domorodý nástroj didgeridoo Ondřej Smeykal. Dalšími účinkujícími budou Trio PUO s hostem Martinem Zbrožkem, Traffic Dance Drum, etnické skupiny z jižní Asie a Zorita Oriental Dance Studio.

Večerní program:

19:00 Zahájení koncertu roku hada 2013
19:15 - 22:00 Koncert roku hada (první část)
21:00 - 21:20 Rituál: Úcta předkům
21:20 - 21:45 Koncert roku hada (druhá část)
21:45 - 22:00 Vítání roku hada

Slavnostnímu koncertu bude předcházet doprovodný program ve vstupní hale divadelního sálu.

Jeho součástí budou tvůrčí dílny pro děti a dospělé (malování, zpívání a tancování, ruční práce), workshopy - Tance univerzálního míru, Eurytmie, dále ukázky čínských etnických kultur, ukázky bojového umění, původního zpěvu a tanců a prezentace přírodních produktů a životního stylu.

Součástí bude i čajovna a občerstvení. Doprovodný program je zdarma. Více informací o festivalu Songfest.cz naleznete na těchto webových stránkách. Ceny vstupenek na večerní koncert činí 220 a 250 korun.

Díky Budějcké Drbně máte tu možnost podívat se na festival do Metropolu osobně, hrajeme totiž o čtyři volné lístky!

Na adresu redakce@budejckadrbna.cz pište do pátečního poledne svoje tipy na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Vstupenky si mezi sebe rozdělí dva čtenáři, oba dva výherci tak obdrží dva volné lístky.

Filmový a divadelní herec Jaroslav Dušek se narodil v jakém městě?

A) v Českých Budějovicích
B) v Brně
C) v Praze

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Jaroslav Dušek se narodil v Praze. Správně je tedy možnost C.

Vstupenky na Songfest.cz vyhrály čtenářky Hana Vaňková a Yveta Jeřábková. Blahopřejeme!

Foto: Facebook Songfest.cz

O čem píše Drbna.cz

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg MěšťákDenně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Dnes, 09:50I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny....

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či bramboryCibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Dnes, 09:45Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a...

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematikyPlaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

sobota, 24. srpna 2019, 17:02Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o