Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Holkovem bude dunět živá párty Evropy 2

středa, 14. srpna 2013, 10:06

Roadshow Evropy 2 míří na jih Čech. Už v pátek se o zábavu na Letním parketu Holkov u Velešína postarají populární moderátoři Libor Bouček, Nasty, Iva Vavřínová a Zorka Hejdová. Těšte na laserovou show, soutěže o hodnotné ceny a hlavně pořádnej mejdan!

Evropa 2 Live Puschkin Tour na Holkově začne ve 20 hodin. Pařit se bude na taneční muziku v podání Djs Martina Hovorky a Lucase až do rána. Akce se koná za každého počasí.

Pokud chcete ušetřit 150 korun za vstup a dát si místo toho nějaký ten drink, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou o volné vstupenky.

Do páteční 8. hodiny ranní pište na adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Šest šťastlivců půjde na páteční akci zadarmo!

Dopolední pořad na Evropě 2 se jmenuje?

A) Refresh
B) Vyber si na maXXimum
C) Afterparty

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dopolední pořad na Evropě 2 se jmenuje Afterparty. Správně je tedy možnost C.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenáři Lenka Přibylová, Denisa Lagronová, Vojtěch Šimek, Andrea Wildová, Pavel Čermák a Dušan Prášil. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na denModřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

pondělí, 16. září 2019, 14:30Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu...

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartouNová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

pondělí, 16. září 2019, 11:57PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou...

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green DayNa příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

pondělí, 16. září 2019, 11:33Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o