Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Kapela Support Lesbiens rozproudí DK Metropol

středa, 7. listopadu 2012, 07:53

Neobvyklý koncert jedné z českých nejpopulárnějších kapel Support Lesbiens vypukne v divadelním sále DK Metropol. Kapela vyráží na komorní turné po divadelních sálech a už zítra ji uvítáme i u nás v jihočeské metropoli od 19 hodin.

Support Lesbiens letos oslaví 20 let své existence a v rámci tohoto výročí zavítají do devíti měst včetně Českých Budějovic. Kapelu doprovází jako host večera skvostná zpěvačka Tonya Graves z Monkey Bussines spolu s klavíristou Janem Andrem.

Návštěvníky čeká nabitý dvouhodinový program plný úžasných hudebních zážitků a vynikajících skladeb. Vstupné činí 340,- a 370,- Kč.

Díky Budějcké Drbně máte tu možnost podívat se na koncert do Metropolu osobně, hrajeme totiž o dva volné lístky!

Na adresu redakce@budejckadrbna.cz pište do dnešní 15. hodiny odpolední svoje tipy na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Vstupenky si mezi sebe rozdělí dva čtenáři.

Kapela Support Lesbiens vznikla ve kterém roce?

A) 2000
B) 1992
C) 1996

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Kapela Support Lesbiens vznikla v roce 1992. Správně je tedy možnost B.

Po jednom lístku na zítřejší koncert v DK Metropol získaly Karolina Růžičková a Kačka Wendlová.
Blahopřejeme!

Foto: www.supportlesbiens.cz

O čem píše Drbna.cz

Fischer apeloval na Čínu, aby se v Hongkongu zdržela násilíFischer apeloval na Čínu, aby se v Hongkongu zdržela násilí

Fischer apeloval na Čínu, aby se v Hongkongu zdržela násilí

Dnes, 07:42Předseda senátního zahraničního výboru Pavel Fischer (nestraník) apeloval na Čínu, aby se v situaci...

V Jablonci odvolali náměstka a člena rady města, koalice se rozpadlaV Jablonci odvolali náměstka a člena rady města, koalice se rozpadla

V Jablonci odvolali náměstka a člena rady města, koalice se rozpadla

pátek, 16. srpna 2019, 18:04Ve čtvrtek probíhalo na jablonecké radnici mimořádné zastupitelstvo. Při něm došlo k rozpadu...

(NE)OBYČEJNÍ: Jsem amatér, fotím si jen pro radost, říká známý Budějčák Tomáši Fotím Nakaši(NE)OBYČEJNÍ: Jsem amatér, fotím si jen pro radost, říká známý Budějčák Tomáši Fotím Nakaši

(NE)OBYČEJNÍ: Jsem amatér, fotím si jen pro radost, říká známý Budějčák Tomáši Fotím Nakaši

pátek, 16. srpna 2019, 15:33Snad každý v Budějcích zná jeho fotografie z jižních Čech. Jeho snímky získávají na Facebooku...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o