Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Loučení s létem na Holkově pod taktovkou Kissu

středa, 4. září 2013, 13:00

Už je to tradice. Když prázdniny skončí a začne škola, jde se ještě jednou zapomenout na školní a pracovní povinnosti do Holkova, kde se do pořádné párty zapojí celý moderátorský tým rádia Kiss Jižní Čechy a především Kissáci, kterých na této akci uvidíte pokaždé neskutečné množství.

Tuto sobotu od 20 hodin se při Kiss Party Live na Holkově můžete těšit kromě všech moderátorů na zpěvačku Mistu, vystoupí také Leila & Mr. Lemonde a Reginald & Mio. Chybět nebude ani závěrečný ohňostroj. Jako bonus je připravena lasershow, LED stěna a pouťové atrakce.

Pokud se na Holkov chystáte, rozhodně nemusíte mít strach, že se tam nevejdete. Kapacita letního parketu bude navýšena na dvojnásobek!

„Loučení s létem na Holkově už pošesté pořádá rádio Kiss Jižní Čechy. První ročník navštívilo 500 lidí, ty poslední přes tři tisíce! Letos vygraduje úplně všechno - luxusní stage, dance music všech žánrů, hosté, ohňostroj a dokonce se na akci objeví tým VIP zpráv z TV Prima. To všechno jenom za stovku vstupného!“ zve na Holkov čtenáře programový ředitel rádia Kiss Jižní Čechy Roman Anděl.

Budějcká Drbna vám přináší soutěž o volné vstupenky. Do pátečního poledne pište na adresu soutez@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Šest šťastlivců půjde na sobotní akci zadarmo.

Jak se jmenuje moderátor Coco Jambo vlastním jménem?

A) Jindřich Švejda
B) Lukáš Černý
C) Václav Votava

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Moderátor Coco Jambo je vlastním jménem Jindřich Švejda. Správně je tedy možnost A.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenáři Jana Piterková, Lukáš Tomášek, Simona Berková, Klára Čtveráčková, Lenka Mašková a Bohumil Rameš. Blahopřejeme!

Foto: Wmk Servis

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Dnes, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Dnes, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Dnes, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o