Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Loučení s létem na Holkově pod taktovkou Kissu

středa, 4. září 2013, 13:00

Už je to tradice. Když prázdniny skončí a začne škola, jde se ještě jednou zapomenout na školní a pracovní povinnosti do Holkova, kde se do pořádné párty zapojí celý moderátorský tým rádia Kiss Jižní Čechy a především Kissáci, kterých na této akci uvidíte pokaždé neskutečné množství.

Tuto sobotu od 20 hodin se při Kiss Party Live na Holkově můžete těšit kromě všech moderátorů na zpěvačku Mistu, vystoupí také Leila & Mr. Lemonde a Reginald & Mio. Chybět nebude ani závěrečný ohňostroj. Jako bonus je připravena lasershow, LED stěna a pouťové atrakce.

Pokud se na Holkov chystáte, rozhodně nemusíte mít strach, že se tam nevejdete. Kapacita letního parketu bude navýšena na dvojnásobek!

„Loučení s létem na Holkově už pošesté pořádá rádio Kiss Jižní Čechy. První ročník navštívilo 500 lidí, ty poslední přes tři tisíce! Letos vygraduje úplně všechno - luxusní stage, dance music všech žánrů, hosté, ohňostroj a dokonce se na akci objeví tým VIP zpráv z TV Prima. To všechno jenom za stovku vstupného!“ zve na Holkov čtenáře programový ředitel rádia Kiss Jižní Čechy Roman Anděl.

Budějcká Drbna vám přináší soutěž o volné vstupenky. Do pátečního poledne pište na adresu soutez@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Šest šťastlivců půjde na sobotní akci zadarmo.

Jak se jmenuje moderátor Coco Jambo vlastním jménem?

A) Jindřich Švejda
B) Lukáš Černý
C) Václav Votava

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Moderátor Coco Jambo je vlastním jménem Jindřich Švejda. Správně je tedy možnost A.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenáři Jana Piterková, Lukáš Tomášek, Simona Berková, Klára Čtveráčková, Lenka Mašková a Bohumil Rameš. Blahopřejeme!

Foto: Wmk Servis

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o