Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Metropol láká na večerní One Woman Show

středa, 20. března 2013, 09:32

Nový autorský pořad s nezaměnitelným humorem spisovatelky, herečky, především však vtipné glosátorky, kterým reaguje na svět kolem sebe, můžete navštívit dnes večer v budějckém Domu kultury Metropol. One Woman Show Haliny Pawlowské s titulem Strašná nádhera začne v 19 hodin.

Vyprávění s neuvěřitelnými historkami diváci uslyší v první části představení, ve druhé se dočkají odpovědí na své dotazy. Vstupenky budou stát na místě 260 Kč, pokud se ovšem zapojíte do naší soutěže, můžete na vystoupení vyrazit úplně zadarmo!

Blesková soutěž Budějcké Drbny bude probíhat do dnešní 15. hodiny odpolední. Na e-mailové adrese redakce@budejckadrbna.cz očekáváme vaše odpovědi na následující otázku. Poté vylosujeme dva čtenáře, kteří získají dva volné lupeny do Metropolu na show Haliny Pawlowské.

Jak se jmenuje známý televizní pořad Haliny Pawlowské?

A) Všechnopárty
B) Na stojáka
C) Banánové rybičky

Do elektronické zprávy s vaším tipem nezapomeňte připsat jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Televizní pořad Haliny Pawlowské se jmenuje Banánové rybičky. Správně tedy byla možnost C.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenářky Elišku Ašenbrylovou a Štěpánku Hnízdilovou. Obě získaly po dvou volných vstupenkách na dnešní vystoupení! Blahopřejeme!

Foto: Facebook Haliny Pawlowské

O čem píše Drbna.cz

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal aboliciBabiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Dnes, 11:22Premiér Andrej Babiš (ANO) považuje za zbytečnou diskusi, zda by pode požadavků ústavy podepsal...

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezměníZeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Dnes, 09:17Miloš Zeman před loňskou volbou prezidenta v České televizi prohlásil, že trestní stíhání premiéra...

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

čtvrtek, 19. září 2019, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o