Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Modrý dveře otevře Luboš Pospíšil

středa, 27. února 2013, 20:17

Další z legend české hudební scény zavítá tradičně ve čtvrtek večer do Modrých dveří. V tamním hudebním klubu se tentokrát od 20 hodin představí kapela 5P s frontmanem Lubošem Pospíšilem. Vstupenky jsou ještě k mání, pokud si ale zasoutěžíte s Budějckou Drbnou, můžete je vyhrát.

Luboš Pospíšil se svým výrazným vokálem patří neodmyslitelně k výrazným postavám tuzemského kulturního života. Jeho jméno lze spojit s C&K Vocalem, Blue Effectem nebo s kapelou 5P, která se představí právě v Českých Budějovicích.

Skupinu 5P před lety Pospíšil obnovil i omladil a společně s ní vydal druhou řadovou desku s názvem Chutnáš po cizím ovoci.

Kapela hraje ve složení Luboš Pospíšil (kytara, zpěv), Marek Linhart (kytara, zpěv), Ondřej Fencl (klávesy), Pája Táboříková (zpěv, bicí) a Martin Štec (baskytara, zpěv).

Chcete na koncert vyrazit zadarmo? Napište nám do čtvrteční 16. hodiny odpolední na e-mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda se vás usměje štěstí a budete vylosováni.

Po jednom volném vstupu do Modrých dveří získají tři čtenáři Budějcké Drbny.

Jak se jmenuje debutové album Luboše Pospíšila?

A) Příznaky lásky
B) Vzdálená tvář
C) Tenhle vítr jsem měl rád

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonických kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Debutové album Luboše Pospíšila se jmenuje Tenhle vítr jsem měl rád. Správně tedy byla možnost C.

Po jednom volném vstupu na dnešní koncert získávají čtenáři František Dolejš, Michal Vránek a Iveta Mikešová. Blahopřejeme!

Foto: www.lubospospisil.cz

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o