Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Soutěž o 2 lístky na dnešní Nadaci Terezy Maxové!!!

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 12:48

Dnes večer vypukne v 19:30 hodin v Pavilonu T budějckého Výstaviště vpravdě bombastická akce, o níž vás Budějcká Drbna jako její mediální partner v minulých dnech podrobně informovala.

Pro ty z vás, kteří uvedený článek omylem přehlédli připomínáme, že se zde v rámci Benefiční přehlídky na podporu Nadace Terezy Maxové stanou ze známých osobností manekýnky a manekýni, předvádějící výrobky známých světových značek.

A o které osobnosti našeho kulturního a společenského života se bude konkrétně jednat? Namátkou uvádíme například Terezu Brodskou, Kateřinu Brožovou, či Muže roku 2011 Martina Gardavského. Přehlídku zpestří svým vystoupením zpěváci Ondřej Ruml, Klára Výtisková se skupinou Toxique, nebo akrobatická dvojice Dae Men.

Bude toho ovšem rozhodně víc a vy můžete být zdarma u toho! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, určenou registrovaným čtenářům našeho portálu. Otázka zní:

Kdo bude celou akci moderovat?

Vítězem, který si odnese 2 lístky na tuto velkolepou akci se stane ten, kdo nejdříve odpoví na výše uvedenou otázku v komentářích pod tímto článkem. Pozor, neplatí odpovědi napsané na Facebook plugin.

Napsal Hawky

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o