Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Soutěž o 2 lístky na dnešní Nadaci Terezy Maxové!!!

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 12:48

Dnes večer vypukne v 19:30 hodin v Pavilonu T budějckého Výstaviště vpravdě bombastická akce, o níž vás Budějcká Drbna jako její mediální partner v minulých dnech podrobně informovala.

Pro ty z vás, kteří uvedený článek omylem přehlédli připomínáme, že se zde v rámci Benefiční přehlídky na podporu Nadace Terezy Maxové stanou ze známých osobností manekýnky a manekýni, předvádějící výrobky známých světových značek.

A o které osobnosti našeho kulturního a společenského života se bude konkrétně jednat? Namátkou uvádíme například Terezu Brodskou, Kateřinu Brožovou, či Muže roku 2011 Martina Gardavského. Přehlídku zpestří svým vystoupením zpěváci Ondřej Ruml, Klára Výtisková se skupinou Toxique, nebo akrobatická dvojice Dae Men.

Bude toho ovšem rozhodně víc a vy můžete být zdarma u toho! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, určenou registrovaným čtenářům našeho portálu. Otázka zní:

Kdo bude celou akci moderovat?

Vítězem, který si odnese 2 lístky na tuto velkolepou akci se stane ten, kdo nejdříve odpoví na výše uvedenou otázku v komentářích pod tímto článkem. Pozor, neplatí odpovědi napsané na Facebook plugin.

Napsal Hawky

Kam dál?

Budějce podlehnou rocku a metalu. Dead End je tady!Budějce podlehnou rocku a metalu. Dead End je tady!

Budějce podlehnou rocku a metalu. Dead End je tady!

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 11:22Čtyři pódia, tři kluby a skoro třicet koncertů. To všechno během jediného večera! Už v pátek ožijí...

Na budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemesloNa budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemeslo

Na budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemeslo

středa, 23. listopadu 2011, 22:09Slavnostním zahájením začala ve středu 23. listopadu v areálu českobudějovického výstaviště už...

Tata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičkuTata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičku

Tata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičku

středa, 23. listopadu 2011, 13:44Kapela Tata Bojs představí své nové album Ležatá osmička i v Českých Budějovicích 26. listopadu...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení