Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Sobotní Slavnosti těstovin lákají do Boršova

pátek, 30. srpna 2013, 08:56

Již zítra se v kempu Poslední štace v Boršově nad Vltavou koná třetí ročník Slavností těstovin. Pro malé i velké návštěvníky je připraven bohatý program, spousta muziky po celý den, soutěž v pojídání těstovin, kapela HE Band a večerní ohňová show na vodě i na souši.

V rámci akce, která startuje v jednu hodinu odpoledne, proběhne také 17. ročník tradičních jihočeských dožínek. Vstupné činí 50 korun, děti půjdou zdarma. Pokud chcete ušetřit a na slavnosti vyrazit stejně jako ti nejmenší bez placení, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou.

Své odpovědi na následující otázku pište e-mailem na adresu soutez@budejckadrbna.cz do dnešní 15. hodiny odpolední. Poté ze všech správných tipů vylosujeme tři čtenáře a každý z nich dostane po jednom volném lupenu.

V jakém roce se konaly Slavnosti těstovin poprvé?

A) 2009
B) 2010
C) 2011

Do zprávy nezapomeňte uvést vaše jméno a telefonický kontakt, ať můžeme výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Slavnosti těstovin se poprvé konaly v roce 2011. Správně je tedy možnost C.

Po jednom volném vstupu na sobotní akci získávají čtenáři Michaela Valentová, Gabriela Lišková a Robert Klimeš. Blahopřejeme!

Foto: Jiří Králík

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva rokySlovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Dnes, 16:02Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností...

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorstvíVládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Dnes, 15:42Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a...

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o