Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na dnešní koncert Petra Spáleného

čtvrtek, 12. dubna 2012, 08:38

Do společenského sálu DK Metropol dnes zavítá česká hudební legenda s originálním a velice příjemným hlasem. Petr Spálený v Budějcích vystoupí od 19 hodin.

Při koncertu Spáleného doprovodí skupina Apollo Band, se kterou zazpívá všechny své hity, jako například Až mě andělé, Hráč či Josefína. Repertoár ostříleného osmašedesátiletého zpěváka přitom není vymezen jediným stylem. V rámci své hudební kariéry se pohyboval od rocku a popu přes country až k experimentální tvorbě.

Koncert začíná v 19 hodin a hostem večera bude manželka Petra Spáleného Miluška Voborníková. Vstupenky na představení stojí 250 korun, díky Budějcké Drbně je ale můžete vyhrát.

Uhádněte následující otázku, svoje odpovědi pošlete do dnešní 14. hodiny odpolední prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz a počkejte, zda vás Budějcká Drbna vylosuje. Dva šťastlivci získají po dvou volných vstupenkách.

Jak se jmenovalo hudební divadlo, ve kterém Petr Spálený začínal?

A) Karlín
B) Apollo
C) Broadway

Nezapomeňte uvést své jméno a nějaký kontakt, abychom se s vámi mohli v případě výhry spojit.

Foto: www.petrspaleny.cz

Napsal Pavel Kacerovský

Kam dál?

Vulkanické erupce inspirovaly dva lucemburské umělceVulkanické erupce inspirovaly dva lucemburské umělce

Vulkanické erupce inspirovaly dva lucemburské umělce

středa, 11. dubna 2012, 07:35Zajímavé a neobvyklé pojetí reality dvou umělců z Lucemburska v projektu nazvaném Toward the Event...

Hudba táborské kapely Peshata vás nabije energiíHudba táborské kapely Peshata vás nabije energií

Hudba táborské kapely Peshata vás nabije energií

neděle, 8. dubna 2012, 18:43Jeden z nejlepších koncertů, kterého se v poslední době Budějcká Drbna zúčastnila, se odehrál ve...

Wanastowi Vjecy přijedou do Budějc. Vyhrajte 20 lístků!Wanastowi Vjecy přijedou do Budějc. Vyhrajte 20 lístků!

Wanastowi Vjecy přijedou do Budějc. Vyhrajte 20 lístků!

čtvrtek, 5. dubna 2012, 19:30Druhý koncert v rámci turné Letíme na Wenuši, které se koná u příležitosti vydání stejnojmenného...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení