Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Zajděte si na Kerong zapařit zadarmo!

čtvrtek, 5. dubna 2012, 16:30

Už v pátek se uskuteční největší Drum and Bass událost tohoto jara. V budějckém Kulturním domě Slavie vystoupí Fourward vydávající na labelech jako je Mainframe, Audioporn, Bad Taste či Citrus, dále pak Rido a také českobudějovický producent Forbidden Society.

Navíc se můžete těšit na kvalitní ozvučení, světelnou a laser show. Jako největší vychytávku si na párty Kerong 9. můžete vychutnat videomapping, o který se postaral VJ Dark Face.

Budějcká Drbna bude samozřejmě u toho, a proto máte jedinečnou možnost dostat se na tuto akci zadarmo. Pokud správně odpovíte na následující otázku a budete vylosováni, získáte kromě čtyř volných vstupenek ještě tričko Vehicle od Temple Store zdarma! Pište na adresu redakce@budejckadrbna.cz až do páteční desáté hodiny dopolední.

Jaké je umělecké jméno headlinera, který vystoupil na akci Kerong 8.?

Z došlých odpovědí Budějcká Drbna vylosuje dva výherce, každý z nich získá dva volné lupeny a dvě trička. Lístky bude možné si vyzvednout během pátku v obchodě Temple Store, který sídlí v budějcké Kněžské ulici číslo 10/373.

Kam dál?

Divadelní sál KD Slavie ožil vystoupením ochotníkůDivadelní sál KD Slavie ožil vystoupením ochotníků

Divadelní sál KD Slavie ožil vystoupením ochotníků

čtvrtek, 5. dubna 2012, 08:38Hra Proti větru – nahniličko v podání Šumavského ochotnického spolku z Prachatic byla k vidění...

Kerong se vrací. Je větší, hezčí a nadupanější!Kerong se vrací. Je větší, hezčí a nadupanější!

Kerong se vrací. Je větší, hezčí a nadupanější!

středa, 4. dubna 2012, 11:33Název Kerong už na jihu Čech zná každý pořádný fanda elektronické muziky jako párty, na které při...

Oblíbenci z filmových pláten řádili ve SlaviiOblíbenci z filmových pláten řádili ve Slavii

Oblíbenci z filmových pláten řádili ve Slavii

úterý, 3. dubna 2012, 08:53Asterix líbá Caesara, Lara Croft vesele debatuje s vězněm, Petr Pan pojídá popcorn. Kde že se to...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o