Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Zatančete si společně s úspěšnými olympioniky

středa, 5. února 2014, 09:28

Chcete se osobně setkat s bývalou sportovní gymnastkou Věrou Čáslavskou, atletkou Danou Zátopkovou nebo volejbalistou Pavlem Schenkem? Jedinečnou příležitost budete mít v sobotu od 20 hodin v DK Metropol, kde se uskuteční jubilejní desátý ročník Sportovního plesu.

Akce spolupořádaná Českým olympijským výborem s účastí bývalých olympioniků a sportovních legend bude mít tu pravou atmosféru, protože se uskuteční den po slavnostním zahájení XXII. zimních olympijských her v ruském Soči.

K tanci a poslechu zahraje kapela City CB, program zpestří předtančení a vstupy talentovaných sportovců. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Vstupenky v ceně 250 Kč jsou v předprodeji Metropolu a budou v prodeji i před začátkem plesu. Díky Budějcké Drbně ale můžete na Sportovní ples vyrazit úplně zadarmo.

Soutěž o vstupenky

Jeden vylosovaný čtenář, který prostřednictvím formuláře správně zodpoví do pátečního poledne následující otázku, vyhraje dvě volné vstupenky.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Věra Čáslavská vyhrála celkem sedm zlatých olympijských medailí. Správně tedy je možnost B.

Dvě volné vstupenky na dnešní Sportovní ples vyhrála čtenářka Jitka Zemanová. Blahopřejeme!

Foto: Ron Kroon / Anefo

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o