Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Zlatá slavice Lucie Bílá zazpívá v Metropolu

pátek, 21. prosince 2012, 12:00

Hned dva koncerty v řadě za sebou přichystala na sobotu patnáctinásobná vítězka hudební ankety Český slavík Lucie Bílá, která v Budějcích zakončí vánoční turné po českých městech vystoupeními v 17 a 20 hodin. A díky Budějcké Drbně můžete i vy na odpolední koncert vyhrát dva lupeny!

„Nenechte si ujít poslední velký koncert, který se v letošním roce v Českých Budějovicích uskuteční. Zbývají poslední vstupenky!“ zvou do Domu kultury Metropolu pořadatelé.

Lístky můžete zakoupit v předprodeji Metropolu dnes mezi 12. a 16. hodinou odpolední (predprodej@metropol-cb.cz , 386 106 160, 386 106 150) nebo se je pokusit vyhrát.

Na e-mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz zodpovězte do soboty 10 hodin dopoledne následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Jeden výherce, který odpoví správně, vyhraje dvě volné vstupenky na odpolední koncert od 17 hodin.

Jaké je vlastní jméno zpěvačky Lucie Bílé?

A) Petra Černá
B) Hana Zaňáková
C) Věra Novotná

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Vlastní jméno Lucie Bílé je Hana Zaňáková. Správně je tedy možnost B.

Ze všech správných odpovědí, které nám do redakční pošty dorazily, jsme vylosovali čtenářku Eriku Nagyovou, která získává dvě volné vstupenky na dnešní koncert od 17 hodin. Blahopřejeme!

Pokud jste nevyhráli a přesto byste rádi na vystoupení Lucie Bílé dorazili, několik lístků na odpolední koncert je ještě k mání. K zakoupení budou v DK Metropol před začátkem koncertu.

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísníPravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Dnes, 15:02Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě...

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdneVeterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Dnes, 14:19Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy...

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o