Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

SOUTĚŽ: Zpívající Jan Budař hvězdou retrovečera

pátek, 2. března 2012, 10:00

Pokud ještě nemáte program na sobotní večer, přijměte pozvání do Mighty Baru Velbloud, kde se od 21 hodin uskuteční koncert herce, režiséra, scénáristy a hudebníka Jana Budaře, jenž vystoupí společně s kytaristou Romanem Jedličkou. O hodinu později bude následovat Retro mejdan s diskotékou nesmrtelných hitů, nebude chybět ani nefalšovaná Tuzex tombola.

„Jako členové rodinného skautingu Piškóti děláme už tři roky kulturní akce pro rodiče s dětmi, ale i studenty a prarodiče, proto jsme si řekli, že je letos načase se taky trochu odreagovat, tedy dát vnoučátka prarodičům, a užít si nějakou tu legraci bez dětí. Dlouho jsme debatovali, co bychom udělali… mejdlo, ale jaké? Přeci jenom každý mám jiný vkus. A pak to přišlo. Navštívila jsem Retro party tehdy ještě v Solnici, která mě inspirovala, a tak jsme začali přemýšlet, kde uděláme tu naši,“ popsala vznik myšlenky uspořádat podobnou akci její hlavní iniciátorka Petra Pščolková.

Když padla volba uspořádat retro párty ve Velbloudu, organizátoři se dozvěděli od vedení klubu, že akci se stejným názvem už v Budějcích pořádá parta studentů. „Jelikož jim nechceme brát již používaný název, naši akci jsme pojmenovali Vzpomínka na staré časy. Už podle názvu je jasné, že celým večerem budou návštěvníky provázet výborné hitovky. Nebude chybět ani taneční vystoupení,“ uvedla Pščolková. Do retro stylu se v sobotu pomocí dekorací oblékne také interiér Mighty Baru Velbloud.

Ještě před začátkem Retro mejdanu se ale uskuteční koncert Jana Budaře s kytaristou Romanem Jedličkou, který podle organizátorů rozhodně stojí za to nejen slyšet, ale hlavně i vidět. „Honza je prostě výborný bavič a ve spojení s Romanem… no co vám budu povídat, přijďte se přesvědčit sami,“ smála se Petra Pščolková.

Každý, kdo na akci přijde v retro oblečku z let 1968 až 1989, dostane drink zdarma a navíc ještě malý nečekaný dárek. Vstupenka v předprodeji stojí 120 korun, na místě 150 Kč.

Díky Budějcké Drbně si ale můžete dva lístky vyhrát. Odpovězte správně do páteční 16. hodiny odpolední na následující otázku, do e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz nezapomeňte připsat svoje jméno a nějaký kontakt.

Kterým filmem se Jan Budař nejvíce proslavil?

A) Samotáři
B) Nuda v Brně
C) Pupendo

Z došlých správných odpovědí Budějcká Drbna vylosuje dva čtenáře, kteří získají po jedné vstupence na zítřejší koncert Jana Budaře a Retro mejdan do Velbloudu.

Foto: www.janbudar.cz

O čem píše Drbna.cz

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární DepardieuZafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Dnes, 17:15Slovenský scenárista Karol Hlávka a chorvatský režisér Lordan Zafranović připravují celovečerní...

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg MěšťákDenně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Dnes, 09:50I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny....

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či bramboryCibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Dnes, 09:45Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o