Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Španělsko ovládlo Dámskou jízdu v CineStaru

pátek, 11. dubna 2014, 14:51

V měsíci dubnu čekala na účastnice Dámské jízdy v českobudějovickém multikině CineStar párty ve znamení prosluněného a teplého Španělska. Tematicky přizpůsobený byl i welcome drink v podobě chutné sangrie.

Jako první přivítala moderátorka Adéla Jirkalová na pódiu před filmovým plátnem Danu Verzichovou, představitelku španělského dramatu s názvem Yerma, jež povyprávěla nejenom o zajímavém představení, které můžete navštívit v Jihočeském divadle, ale zavzpomínala i na své herecké zážitky z natáčení televizního seriálu.

Dále následovala skvělá módní přehlídka španělské značky Desigual, která v poslední době zažívá v České republice velký boom. Během dvaceti minut divačky zhlédly téměř šedesát nádherných, barevných modelů, které má na skladě českokrumlovský butik Hala Bala.

„Přehlídka byla perfektní, řekla bych na profesionální úrovni. Mělo to šťávu, modelky byly sympatické, oblečení veselé, barevné, velmi slušivé. Mám tuhle značku moc ráda, jen si myslím, že je neuvěřitelně předražená. Pravda je, že když si ale nějaký kousek na sebe oblečete, stane se z vás úplně jiný člověk,“ komentovala Zdenka Pufrová.

Nechybělo ani tradiční losování o ceny, kterých bylo tentokráte mnoho. Největší radost výherkyním zřejmě udělaly věci od zmíněné španělské značky Desigual. Při losování o nádherné deštníky trnula nejenom Budějcká Drbna, ale i většina přítomných dam.

Při Dámské jízdě se promítala předpremiéra britsko-německého snímku Dlouhá cesta dolů, který byl natočen podle předlohy známého autora Nicka Hornbyho. Silné téma druhé šance na život, kterou dostanou čtyři hlavní představitelé, slibovalo mnoho zajímavého.

O to víc byla Budějcká Drbna zklamaná, když se na střeše věžáku sešly čtyři rozdílné charaktery postav, z nichž se během pěti minut na filmovém plátně stanou nejlepší přátelé, kteří si slíbí, že ani jeden z nich si nesáhne na život až do svatého Valentýna.

Do děje postupně vstupují jak reálné, tak fiktivní postavy, které slibují vyprávění zajímavého příběhu, ale jak přišli, tak zase mizí. Divákovi tak vyvstávají na mysli samé otazníky, na které nedostane odpověď.

Bohužel ani skvělé herecké obsazení čtyř hlavních postav, které ztvárňují Aaron Paul, Pierce Brosnan, Toni Collette a Imogen Poots, nepřesvědčí svým hereckým uměním, že někdy chtěli spáchat sebevraždu.

Také zvolený žánr komedie / drama nepřijde Budějcké Drbně definovaný správně zejména proto, že se dámy v sále zasmály pouze dvakrát. Světlou stránkou celého filmu je výborná hudba od Daria Marianelliho a skvělé záběry kameramana Bena Davise.

Budějcká Drbna dává filmu Dlouhá cesta dolů 53 %

Recenzi filmu podpořilo multikino CineStar České Budějovice

Dámskou jízdu opět uváděla Adéla Jirkalová

Dubnová Dámská jízda v CineStaru

pátek, 11. dubna 2014, 14:35

Barevné oblečení ladilo s krásnými kabelkamiDubnová Dámská jízdaKaždá žena v sále si jistě svůj kousek oblečení vybralaMajitel českokrumlovského butiku Hala Bala Miroslav Vítek popovídal o letošních trendechModely této značky nejsou jen pro náctiletéU Budějcké Drbny vyhrály tyto šaty

O čem píše Drbna.cz

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

ČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vláděČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vládě

ČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vládě

sobota, 17. srpna 2019, 20:01Pokud si sociální demokraté nepřejí být ve vládě, měli by to jasně říct. Televizi Prima to v pátek...

Klíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidíKlíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidí

Klíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidí

sobota, 17. srpna 2019, 17:54Klíšťovou encefalitidou se letos v Česku nakazilo do konce července 297 lidí. Více než třicet...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o