Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Sto zvířat představí budějckému publiku novou desku

pátek, 12. října 2012, 08:27

Známá česká kapela hrající rytmické songy ska vydává novou desku. Sto zvířat pojmenovali nové album opět originálně a po předchozím Rozptýlení pro pozůstalé přichází s deskou Hraju na klavír v bordelu.

Album, které obsahuje čtrnáct písní z pera saxofonisty Tomáše Belka, si můžou užívat fanoušci naživo v pětadvaceti českých a moravských městech. Jedním z nich jsou i České Budějovice.

Koncert na počest nového alba plného zajímavých písní, jako Noc s operní pěvkyní, Malinký lid, Gauč a mnohých dalších, si budete moci vychutnat dnes od osmi hodin večer v KD Slavie.

Tady odehraje desetičlenná kapela plnohodnotný dvouhodinový koncert, ve kterém jistě nebudou chybět pecky Ty vole na základní škole nebo Nikdy nic nebylo.

Chcete si poslechnout Sto zvířat na vlastní uši? Zúčastněte se soutěže s Budějckou Drbnou a vyhrajte si volné lupeny. Stačí odpovědět na následující otázku a počkat, zda se na vás usměje štěstí.

Další koncert kapely Sto zvířat se koná již v sobotu. Kde?

A) Český Krumlov
B) Strakonice
C) Praha

Vaše odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz do dnešní 14. hodiny odpolední. Ze správných tipů vylosujeme dva čtenáře, každý z nich získá po jedné volné vstupence.

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

V sobotu kapela Sto zvířat vystoupí v Českém Krumlově. Správně je tedy možnost A.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenáře Lenku Luxíkovou a Jiřího Bauera. Oba dostanou po jedné volné vstupence na dnešní koncert. Blahopřejeme!

Foto: www.stozvirat.cz

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Dnes, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantechPolicie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Dnes, 18:02Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o...

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o