Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Tancem v tichu studenti pomůžou dětem

pondělí, 15. dubna 2013, 09:52

Už jste slyšeli, co je to Silent party? Jsme studentky Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity a v rámci školního projektu právě tuto akci pořádáme. Cílem je získat co nejvíce peněžních prostředků pro občanské sdružení ŠVAGR.

ŠVAGR naplňuje volný čas dětem a věnuje se pořádáním integračních akcí pro děti a mládež se zdravotním, mentálním a sociálním handicapem z ústavního i rodinného prostředí. Občanské sdružení je zároveň investorem celé akce.

A co si představit pod pojmem Silent party? Anglické slovo „silent“ znamená v překladu „ticho“. Při vstupu do klubu vás tedy překvapí absolutní ticho. To z toho důvodu, že všichni zúčastnění mají sluchátka a mohou se nechat unášet na vlnách hudby.

Výběr DJů jsme zvolily cíleně tak, aby si každý vybral muziku podle svého gusta. Účastníci si mohou vybrat ze dvou frekvencí, kde na jedné si poslechnou oldies a na druhé disco/party.

Na akci pořádanou týmem Silent ladies ve složení Tereza Nováková, Monika Pospíchalová, Markéta Hradilová, Kateřina Nováková a Sabina Neudörflová, se dostanete jednoduše. Při příchodu do klubu si návštěvníci zakoupí jako vstupenku benefiční náramek, kde je uvedeno logo Občanského sdružení ŠVAGR. Tento náramek je naším produktem. Vymyslet produkt a jeho logo patřilo v rámci celého projektu rovněž mezi naše úkoly.

Zveme vás proto v úterý 16. dubna od půl osmé večer do Mighty baru Velbloud, kde si užijete spousty zábavy, zatančíte si a přitom podpoříte dobrou věc.

Napsaly Silent ladies

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o