Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Tanečnice se zase rozvlní do rytmů orientální hudby

středa, 18. dubna 2012, 07:33

Přijďte se ve čtvrtek 19. dubna nechat vtáhnout do pohádky Tisíce a jedné noci v českobudějovické restauraci Ameno. Zatančí vám tam tanečnice ze studia orientálního tance Farha.

Farha  znamená v arabštině radost. Tu vám zaručeně udělají profesionální i amatérské tanečnice svým vystoupením v Krajinské ulici od devatenácti hodin. Bude se tam pořádat další hafla, což je večer s orientálním tancem a arabskou hudbou.

Během večera budete moci vidět vystoupení světově proslulé Wardy (Olga Kendall), která v roce 2011 vyhrála spolu s Khalidou (Hanou Krupkovou) titul Bellydancer of the World v kategorii folklórní duo.

Dále se představí profi tanečnice Zezira a skvělým hostem bude skupina Aiwa!, která je vedena tanečnicí Khalidou a věnuje se především improvizačnímu tanci tribal dance. Během vystoupení samozřejmě uvidíte tančit i dívky, které navštěvují kurzy studia Farha.

Po předchozí zkušenosti si vás Budějcká Drbna dovoluje na tuto akci pozvat. Určitě to opět bude nezapomenutelný zážitek!

Napsala Alena Voglová

Kam dál?

SOUTĚŽ: Dámskou jízdu okoření film TalismanSOUTĚŽ: Dámskou jízdu okoření film Talisman

SOUTĚŽ: Dámskou jízdu okoření film Talisman

úterý, 17. dubna 2012, 18:48Multikino CineStar připravilo na tuto středu další Dámskou jízdu se zajímavým programem. Kromě...

Budějcký Café Klub Slavie připravuje skvělé koncertyBudějcký Café Klub Slavie připravuje skvělé koncerty

Budějcký Café Klub Slavie připravuje skvělé koncerty

úterý, 17. dubna 2012, 07:36Café Klub Slavie nás do konce dubna bude zásobovat skvělou muzikou. Přijďte si poslechnout...

Piaristické náměstí ožilo fotoprojekcí pod hvězdamiPiaristické náměstí ožilo fotoprojekcí pod hvězdami

Piaristické náměstí ožilo fotoprojekcí pod hvězdami

pondělí, 16. dubna 2012, 15:40Zima a venku se setmělo, tahle noc nebude krátká. Rozhodně ne, protože v Českých Budějovicích se...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o