Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Tata Bojs přijíždí do Budějc s akustickým koncertem

pátek, 19. dubna 2013, 14:57

Dva kamarádi Milan Cais a Marek Huňát zvaný Mardoša se již na základní škole rozhodli založit si kapelu. Jejich úsilí bylo tak veliké, že o několik let později vystoupili poprvé na trutnovském festivale a jejich sláva začala stoupat.

V roce 1997 vydali Tata Bojs první regulérní studiové album s názvem Ukončete nás...! Do širšího povědomí se však dostali až albem Futuretro.

V roce 2004 vydali asi svou nejúspěšnější desku Nanoalbum, za kterou obdrželi čtyři anděly v kategoriích skupina, album rock, videoklip a nejlepší zvuková nahrávka roku.

Letos přijíždějí do Českých Budějovic s projektem 25 LET CYKLACE aneb Tour Domácí - Akustický koncert. Svou současnou elektrickou podobu koncertů s velkým úspěchem prezentují i v komornější akustické podobě.

Tata Bojs vystoupí již tuto sobotu od 21 hodin na pódiu Café Klubu Slavie. Vstupenky jsou pořád k mání, zakoupit je můžete dokonce přímo před začátkem koncertu.

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o