Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Tata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičku

středa, 23. listopadu 2011, 13:44

Kapela Tata Bojs představí své nové album Ležatá osmička i v Českých Budějovicích 26. listopadu 2011 na jediné jihočeské zastávce nejrozsáhlejšího tour své kariéry.

Na novém albu Ležatá osmička se v úvodní a závěrečné skladbě zpívá "Nebudeme se opakovat " .  V textu aktuálního singlu "Opakování" pak zase "...moje jediný přání je opakování" - to slibuje pěkně  zamotané  a zároveň zřejmě neopakovatelné turné. Dokážete si představit, kolik to dalo kapele, všem spolupracovníkům a pořadatelům práce, než sestavili jednotlivé destinace turné tak, aby tvořily na mapách České a Slovenské republiky tvar ležaté osmičky? Odpověď zní: nekonečně dlouho…

Tata Bojs si do Slavie pozvali dva hosty budějovickému publiku dobře známé.

Sobotní koncert zahájí okolo 20:15 slovenští Longital – elektronické písničkářské duo, které již  řadu let pravidelně vystupovalo v dnes již zaniklém klubu Solnice. Od 21:00 bude podium patřit instrumentální pražské kapele Sunflower Caravan,  jejíž koncerty v budějovickém  klubu Velbloud bývají   pravidelně vyprodané.

Hlavní koncert začne od 22:00 a Tata Bojs slibují skvělou audiovizuální show s množstvím projekčních ploch a light designu.

Koncert Ležaté osmičky  pořádá Jiří Grauer, bývalý dramaturg a produkční  kc Bazilika a ck Solnice,  ve spolupráci se spolkovým a kulturním domem Slávie a platformou Budějovice kulturní.  Tento sobotní večer je jednou z dalších akcí, jež by měla pomoci oživit tento prostor a vrátit mu  část z jeho bývalé slávy před plánovanou rekonstrukcí.

Vstupenky v ceně 260,-kč jsou v prodeji v síti Ticketstream a CB systém.  Na místě budou vstupenky v prodeji za 300,-kč.

Napsal Jiří Grauer

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva rokySlovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Dnes, 16:02Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností...

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorstvíVládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Dnes, 15:42Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a...

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o