Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Tata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičku

středa, 23. listopadu 2011, 13:44

Kapela Tata Bojs představí své nové album Ležatá osmička i v Českých Budějovicích 26. listopadu 2011 na jediné jihočeské zastávce nejrozsáhlejšího tour své kariéry.

Na novém albu Ležatá osmička se v úvodní a závěrečné skladbě zpívá "Nebudeme se opakovat " .  V textu aktuálního singlu "Opakování" pak zase "...moje jediný přání je opakování" - to slibuje pěkně  zamotané  a zároveň zřejmě neopakovatelné turné. Dokážete si představit, kolik to dalo kapele, všem spolupracovníkům a pořadatelům práce, než sestavili jednotlivé destinace turné tak, aby tvořily na mapách České a Slovenské republiky tvar ležaté osmičky? Odpověď zní: nekonečně dlouho…

Tata Bojs si do Slavie pozvali dva hosty budějovickému publiku dobře známé.

Sobotní koncert zahájí okolo 20:15 slovenští Longital – elektronické písničkářské duo, které již  řadu let pravidelně vystupovalo v dnes již zaniklém klubu Solnice. Od 21:00 bude podium patřit instrumentální pražské kapele Sunflower Caravan,  jejíž koncerty v budějovickém  klubu Velbloud bývají   pravidelně vyprodané.

Hlavní koncert začne od 22:00 a Tata Bojs slibují skvělou audiovizuální show s množstvím projekčních ploch a light designu.

Koncert Ležaté osmičky  pořádá Jiří Grauer, bývalý dramaturg a produkční  kc Bazilika a ck Solnice,  ve spolupráci se spolkovým a kulturním domem Slávie a platformou Budějovice kulturní.  Tento sobotní večer je jednou z dalších akcí, jež by měla pomoci oživit tento prostor a vrátit mu  část z jeho bývalé slávy před plánovanou rekonstrukcí.

Vstupenky v ceně 260,-kč jsou v prodeji v síti Ticketstream a CB systém.  Na místě budou vstupenky v prodeji za 300,-kč.

Napsal Jiří Grauer

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Dnes, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Dnes, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromyVIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Dnes, 11:03Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o