Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Tata Bojs přivezou do Budějc Ležatou osmičku

středa, 23. listopadu 2011, 13:44

Kapela Tata Bojs představí své nové album Ležatá osmička i v Českých Budějovicích 26. listopadu 2011 na jediné jihočeské zastávce nejrozsáhlejšího tour své kariéry.

Na novém albu Ležatá osmička se v úvodní a závěrečné skladbě zpívá "Nebudeme se opakovat " .  V textu aktuálního singlu "Opakování" pak zase "...moje jediný přání je opakování" - to slibuje pěkně  zamotané  a zároveň zřejmě neopakovatelné turné. Dokážete si představit, kolik to dalo kapele, všem spolupracovníkům a pořadatelům práce, než sestavili jednotlivé destinace turné tak, aby tvořily na mapách České a Slovenské republiky tvar ležaté osmičky? Odpověď zní: nekonečně dlouho…

Tata Bojs si do Slavie pozvali dva hosty budějovickému publiku dobře známé.

Sobotní koncert zahájí okolo 20:15 slovenští Longital – elektronické písničkářské duo, které již  řadu let pravidelně vystupovalo v dnes již zaniklém klubu Solnice. Od 21:00 bude podium patřit instrumentální pražské kapele Sunflower Caravan,  jejíž koncerty v budějovickém  klubu Velbloud bývají   pravidelně vyprodané.

Hlavní koncert začne od 22:00 a Tata Bojs slibují skvělou audiovizuální show s množstvím projekčních ploch a light designu.

Koncert Ležaté osmičky  pořádá Jiří Grauer, bývalý dramaturg a produkční  kc Bazilika a ck Solnice,  ve spolupráci se spolkovým a kulturním domem Slávie a platformou Budějovice kulturní.  Tento sobotní večer je jednou z dalších akcí, jež by měla pomoci oživit tento prostor a vrátit mu  část z jeho bývalé slávy před plánovanou rekonstrukcí.

Vstupenky v ceně 260,-kč jsou v prodeji v síti Ticketstream a CB systém.  Na místě budou vstupenky v prodeji za 300,-kč.

Napsal Jiří Grauer

Kam dál?

Celebrity podpoří Nadaci Terezy MaxovéCelebrity podpoří Nadaci Terezy Maxové

Celebrity podpoří Nadaci Terezy Maxové

pondělí, 21. listopadu 2011, 15:15Celebrity v roli modelek na velké přehlídkové scéně, nejnovější módní trendy známých českých i...

Mezinárodní gastronomický festival v BudějcíchMezinárodní gastronomický festival v Budějcích

Mezinárodní gastronomický festival v Budějcích

úterý, 15. listopadu 2011, 09:06Ve dnech 10. až 12. listopadu se na Výstavišti v Českých Budějovicích konal pravidelný mezinárodní...

Do Budějc doputovala výstava Dobrovolníci mění světDo Budějc doputovala výstava Dobrovolníci mění svět

Do Budějc doputovala výstava Dobrovolníci mění svět

pondělí, 14. listopadu 2011, 14:11Libovolnou technikou ztvárněné představy o tom, jak dobrovolníci pomáhají zlepšit život jiným,...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o