Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Therapy Sessions: Světový drum&bass poosmé v Budějcích

středa, 22. října 2014, 21:31

Probudil jsem se v tmavém a chladném nemocničním pokoji. Monotónní pípání přístroje působilo všelijak, jen ne uklidňujícím dojmem, a moje tělo se nacházelo ve zvláštním stavu paralýzy jako po dlouhé narkóze.

Snažil jsem se vzpomenout si, co se stalo a jak jsem se sem dostal, ale v mojí mysli se vznášel jen obrovský otazník. Tok mých myšlenek byl znenadání rozčísnut kvílivým zvukem vrtačky. Stála tam nade mnou - napůl sexbomba, napůl zrůda v šatech zdravotní sestry. Její zuby se leskly proti měsíčním paprskům pronikajícím skrz rozbité okno a z pohledu vyzařovala hluboká a nekonečná prázdnota.

Sebral jsem poslední zbytky sil a v pudu sebezáchovy vyběhl z pokoje. Klopýtal jsem dlouhou slabě osvětlenou chodbou a neotáčel se, možná supěla za mnou, možná se rozplynula jako přízrak… Pak jsem uslyšel rytmus, stále se přibližoval a duněl s větší a větší intenzitou.

Vstoupil jsem do sálu plného tančících lidí a předchozí trauma se v mžiku rozplynulo v hudební euforii beatů ostrých jako skalpel a basů pozměňujících stav vědomí. Hlavou mi blesklo: „Jsem tady, tohle je terapie, o které všichni mluví!“

Therapy Sessions Czech Republic, nekompromisní drum&bassová smršť, se již poosmé vrací do Českých Budějovic, přímo na místo, kde vše začalo. Kultovní mejdan proběhne v pátek 24. října v KD Vltava a jedno je jisté už teď - bude to nářez!

Jako každý rok jsme pro vás namíchali tu nejúčinnější a nejtřaskavější směs headlinerů! Na nejnavštěvovanější párty svého druhu v jihočeském regionu s oblibou představujeme nové zahraniční umělce, takže se připravte celkem na tři premiéry pod značkou Therapy Sessions CZ (jedno z těchto tří jmen letos vystoupí poprvé v ČR) a jeden fanoušky dlouho požadovaný návrat!

Zuby už si na vás brousí dvojice maskovaných šílenců pocházející z italské Boloně a buďte si jisti, že Hallucinator z vás na parketu udělají omáčku! Také světoznámý producent a DJ, který po dvouleté přestávce zahraje na domácí půdě českobudějovické Therapy Sessions CZ - Forbidden Society, publikum rozseká s ještě dokonalejším zvukem a porcí nové muziky z vlastní stáje FS Recordings!

Českou premiéru zde odehraje projekt z holandského Utrechtu s velice osobitým pojetím drum&bassu, kde se mísí vlivy dubstepu, rave music, breakcoru či techna. Připravte vaši mysl, tělo a duši na industriální nářez, čelist drtící sub basy a beaty, které vás nenechají chvíli v klidu - Sinisters Souls! O vysoce energickou zábavu na parketu se postará i nadějný portugalský řezník Fragz, který letos rovněž přispěl do naší sbírky exkluzivních mixů.

Headlinery na hlavní stagi podpoří známý maďarský DJ, producent a promotér jménem Savage společně s českým supportem v sestavě Shenkster vs. M4D.doc a Hanzall vs. Dukor. První slot bude patřit vítězi letošního DJ contestu na www.mixplay.cz (stačí zadat do vyhledávání „therapy“ a můžete poslechnout a hlasovat pro soutěžní sety). Návrh scény a videoprojekci již tradičně zajistí Invert VJs.

Na druhé stagi - Beatz.cz 2nd d&b stage - si budete moci užít odlehčenější rytmy a vystřídá se zde desítka DJs patřících mezi současnou jihočeskou dnb a breakbeatovou špičku, jmenovitě Tubus, Thinngy vs. Slavick, Hellsmith vs. Clipper, Johny Player vs. Tao Maffa ze Soundpolis.cz, Dirty Boy vs. Brock a Weed vs. The Fury.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou k mání v síti Ticketstream a také ve všech kamenných pobočkách TempleStore. V prodeji jsou také limitované VIP lístky za 500 Kč (+ poplatek přes Ticketstream) zahrnující přístup do VIP zóny na balkoně, welcome drink a originální dárek u vstupu.

Veškeré odkazy a informace najdete na www.therapysessions.cz.

Nenechte si tenhle mejdan ujít - je to jen jednou za rok a bude to nářez! Těšíme se na vás!

YOU NEED THERAPY!

Soutěž o vstupenky

Dva čtenáři, kteří do čtvrteční 19. hodiny správně odpoví na otázku prostřednictvím formuláře a následně budou vylosováni, získají od Budějcké Drbny po dvou volných vstupech na Therapy Sessions.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Letošní zahraniční headlineři Therapy Sessions CZ jsou z Itálie, Portugalska a Holandska. Správně je tedy možnost B.

Po dvou volných vstupech na páteční párty vyhráli čtenáři David Meinel a Martina Volfová. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o