Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Tlustá Berta zahraje na Holkově. Vyhrajte lístky!

čtvrtek, 2. srpna 2012, 18:39

Letní parket Holkov sice není na Budějcku, ale spousta lidí z krajského města tuto otevřenou scénu několikrát do roka navštíví. Po nedávném koncertu Třech sester, o kterém jsme vás informovali, přijedou na Koňku další kapely. Hned vedle hlavní silnice z Budějc do Dolního Dvořiště vystoupí v pátek večer Tlustá Berta a Sarah. A na koncert se můžete vypravit i vy!

Tlustá Berta, to jsou Jihočeši z Jindřichova Hradce, kteří se proslavili mimo jiné písničkou Bláznivá Zuzana. A na Holkově nebudou rozhodně poprvé. Koncert začne úderem 21. hodiny, letní parket se však otevře už o hodinu dříve. Ještě před Bertou se na pódiu objeví nadupaní Budějčáci, hardrockoví Sarah.

Budějcká Drbna nabízí svým čtenářům díky výborné spolupráci s holkovskými pořadateli skvělých kulturních akcí čtyři volné vstupenky. Odpovědi na následující otázku posílejte do páteční 14. hodiny odpolední prostřednictvím e-mailu na známou adresu redakce@budejckadrbna.cz. Následně vylosujeme dva šťastlivce, kteří získají po dvou volných lupenech.

Jakou přezdívku má frontman Tlusté Berty?

A) Berťák
B) Majkl
C) Toncek

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat. Tak hodně štěstí!

SOUTĚŽ SKONČILA

Frontman Tlusté Berty si říká Majkl, takže správně je možnost B.

Dvě vstupenky na holkovský koncert získali čtenáři Michal Heřman a Vlastík Švík. Blahopřejeme!

ČTĚTE TAKÉ: S Třemi sestrami na Holkově válel i Tomáš Rosický!

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o