Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Tradiční Retroparty klepe na dveře. Už popatnácté

úterý, 4. listopadu 2014, 08:38

Že už tu dlouho nebyly puntíky a spartakiádní dresy? Žádné strachy, už tento pátek opět otevře své brány Café klub Slavie všem příznivcům retra ve všech podobách. Organizátoři představují oficiální koncept Retroparty Classic.

Neopakovatelná párty přinese nejlepší hity 50. až 90. let. Nejoriginálnější dresscode a taneční póza vyhrají v soutěži. První příchozí soudruzi a soudružky se mohou těšit na welcome Metaxa drinky. Krom nich návštěvníky přivítá i Žena za pultem a těšit se mohou i na další překvapení v průběhu celého večera.

Poprvé se akce uskuteční v pátek, nikoliv v sobotu, jako tomu vždy bývalo. Jelikož se v sousedním klubu Highway 61 koná jiná akce, je potřeba si lístek opatřit dostatečně dopředu. Kapacita klubu je 400 lidí, a proto jeden z organizátorů nabádá k včasnému jednání. „Apeluji na každého, kdo chce mít jistotu, že se na akci vejde, ať si koupí lístky v předprodeji na baru Slavie. Nejen, že budete mít jistotu vstupu, ale vyhnete se i frontě u vchodu!“ říká Petr Klika.

Retroparty začíná jako tradičně v osm hodin večer a není důvod s příchodem otálet, párty pojede už od samého začátku. Pokud si nejste jisti, že jste na pořádnou nálož retra připraveni, není důvod váhat, neboť další podobná akce bude až za rok.

„Po Retroparty odjíždím na work&travel na Nový Zéland. Tím pádem bude další retro až nejdříve za rok. Proto všechny zvu, ať si to přijdou užít na maximum stejně jako já, abychom měli na co vzpomínat!“ dodává Klika.

Vstup na patnáctou Retroparty stojí 100 Kč v předprodeji.

Soutěž o vstupenky

Tři čtenáři, kteří do pátečního poledne správně zodpoví otázku prostřednictvím formuláře a následně budou vylosováni, získají od Budějcké Drbny po jednom volném lístku na patnáctou Retroparty.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Videopozvánka vznikla podle reklamy na Nescafé Classic z roku 1999.

Volnou vstupenku na dnešní akci vyhrály čtenářky Anežka Rucká a Věrka Krejčová. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtuZeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Dnes, 10:24Prezident Miloš Zeman dorazil dnes dopoledne do Poslanecké sněmovny. Před poslanci hodlá podpořit...

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

úterý, 22. října 2019, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

úterý, 22. října 2019, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o