Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Troška začne příští týden natáčet Babovřesky 2

úterý, 14. května 2013, 12:41

Do roka a do dne... tak zněl po únorové premiéře slib režiséra a scénáristy Zdeňka Trošky, spoluscénáristy a asistenta režie Marka Kališe a producentky Dany Volákové. Pokud bude komedie Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny úspěšná a divákům se bude líbit, sejdeme se na dvojce.

Nikoliv na dvojce vína, ale na natáčení dalšího dílu. A tak se taky stalo. Krátce po šedesátých narozeninách Zdeňka Trošky - se stejnými tvůrci, stejnými herci a ve stejných lokacích padne první klapka natáčení pokračování filmu Babovřesky 2.

Konkrétně v pátek 24. května ráno v jihočeském Pištíně, kde jsou po loňsku na filmaře už zvyklí. Natáčení bude probíhat celkem 31 dní.

Milovníci klasických ´troškovských´ košilatých komedií se mají opět na co těšit! V Babovřeskách 2 budou zase řvát báby. Drb opět bude střídat drb, pomluva pomluvu. A ani o nedorozumění a typicky jihočeskou laskavou taškařici z vesničky ve stylu selského baroka nouze nebude.

„Když jsme začínali s natáčením prvního dílu, věděli jsme, že se to lidem snad bude líbit, že se u toho budou bavit. Nečekali jsme ale, že úspěch bude tak obrovský, a že si diváci, ale i herci ´vynutí´ druhý díl. A já jsem za to nesmírně rád! To je moje největší odměna za film, to je můj největší Oskar, to je můj největší honorář - spokojený a nadšený divák. A my se s naším týmem, v čele s paní producentkou Danou Volákovou, budeme snažit, aby dvojka byla neméně veselá, ale i napínavá. A aby všem zase tekly slzy, a to od smíchu,“ řekl autor scénáře a režisér Zdeněk Troška.

Nová komedie Babovřesky 2 bude dvaadvacátým filmovým počinem a desátou filmovou komedií režiséra Zdeňka Trošky. Scénář k filmu napsalo podle námětu Luboše Draganovského Zdeněk Troška a Marek Kališ.

Ke stávajícím lokacím jako jsou Dobčice, Záboří, Pištín, Dřítěň, Netolice a Hluboká nad Vltavou přibydou nová místa - konkrétně obec zapsaná na seznamu UNESCO Holašovice a wellnes hotel v Malých Chrášťanech.

Premiéra filmu je naplánována na 20. února příštího roku.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

ČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vláděČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vládě

ČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vládě

sobota, 17. srpna 2019, 20:01Pokud si sociální demokraté nepřejí být ve vládě, měli by to jasně říct. Televizi Prima to v pátek...

Klíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidíKlíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidí

Klíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidí

sobota, 17. srpna 2019, 17:54Klíšťovou encefalitidou se letos v Česku nakazilo do konce července 297 lidí. Více než třicet...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o