Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Troška začne příští týden natáčet Babovřesky 2

úterý, 14. května 2013, 12:41

Do roka a do dne... tak zněl po únorové premiéře slib režiséra a scénáristy Zdeňka Trošky, spoluscénáristy a asistenta režie Marka Kališe a producentky Dany Volákové. Pokud bude komedie Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny úspěšná a divákům se bude líbit, sejdeme se na dvojce.

Nikoliv na dvojce vína, ale na natáčení dalšího dílu. A tak se taky stalo. Krátce po šedesátých narozeninách Zdeňka Trošky - se stejnými tvůrci, stejnými herci a ve stejných lokacích padne první klapka natáčení pokračování filmu Babovřesky 2.

Konkrétně v pátek 24. května ráno v jihočeském Pištíně, kde jsou po loňsku na filmaře už zvyklí. Natáčení bude probíhat celkem 31 dní.

Milovníci klasických ´troškovských´ košilatých komedií se mají opět na co těšit! V Babovřeskách 2 budou zase řvát báby. Drb opět bude střídat drb, pomluva pomluvu. A ani o nedorozumění a typicky jihočeskou laskavou taškařici z vesničky ve stylu selského baroka nouze nebude.

„Když jsme začínali s natáčením prvního dílu, věděli jsme, že se to lidem snad bude líbit, že se u toho budou bavit. Nečekali jsme ale, že úspěch bude tak obrovský, a že si diváci, ale i herci ´vynutí´ druhý díl. A já jsem za to nesmírně rád! To je moje největší odměna za film, to je můj největší Oskar, to je můj největší honorář - spokojený a nadšený divák. A my se s naším týmem, v čele s paní producentkou Danou Volákovou, budeme snažit, aby dvojka byla neméně veselá, ale i napínavá. A aby všem zase tekly slzy, a to od smíchu,“ řekl autor scénáře a režisér Zdeněk Troška.

Nová komedie Babovřesky 2 bude dvaadvacátým filmovým počinem a desátou filmovou komedií režiséra Zdeňka Trošky. Scénář k filmu napsalo podle námětu Luboše Draganovského Zdeněk Troška a Marek Kališ.

Ke stávajícím lokacím jako jsou Dobčice, Záboří, Pištín, Dřítěň, Netolice a Hluboká nad Vltavou přibydou nová místa - konkrétně obec zapsaná na seznamu UNESCO Holašovice a wellnes hotel v Malých Chrášťanech.

Premiéra filmu je naplánována na 20. února příštího roku.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na denModřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

pondělí, 16. září 2019, 14:30Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu...

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartouNová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

pondělí, 16. září 2019, 11:57PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou...

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green DayNa příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

pondělí, 16. září 2019, 11:33Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o