Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

„Užívejte si každý den naplno!“ zaznělo na Dámské jízdě

pátek, 25. října 2013, 16:37

Dobrá nálada panovala v sále číslo sedm budějckého multikina CineStar, kde se ve středu odehrávala jedna z dalších Dámských jízd. Místnost byla plná (nejen) usměvavých žen různého věku, radujících se otevřeně z poklidného večera.

Příjemnou atmosféru navodil hned po příchodu alkoholický sekt, který si dámy vychutnávaly u první prezentace o Městských slatinných lázních Třeboň.

Dozvědělyse nejenom o různých procedurách, které lázně Aurora a Bertiny lázně nabízejí, ale i o jejich historii, která sahá až do čtrnáctého století.

Po prezentaci nechybělo losování o velmi atraktivní ceny, a to volné vstupy do bazénu, masáže a třeboňský šnaps.

Poté následovaly další dvě prezentace. Řeč přišla na společnost, která zajišťuje internetovou databázi chův. Dámy zjistily, že v  Budějcích je zatím možné vybírat z 35 žen, které vám v jakoukoliv dobu pohlídají vaše ratolesti.

Doprovodný program uzavřela majitelka nového kosmetického salonu ve stylu retro.

Účastnice Dámské jízdy měly možnost zhlédnout předpremiéru romantického filmu Lásky čas, který přijde do kin až za čtrnáct dní.

Britský dvouhodinový snímek v závěru vyústil do jedné krásné myšlenky: aby si lidé užívali každý den naplno, jako by měl být tím posledním.

Vyhrávaly se i sladké balíčkyRadost z výhry dámy dávaly i hlasitě najevoDámská jízda v CineStaruPrezentace Lázní TřeboňNa úvod se promítaly fotky ze zářijové Dámské jízdyDámy vyhrávaly krásné ceny

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o