Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

„Užívejte si každý den naplno!“ zaznělo na Dámské jízdě

pátek, 25. října 2013, 16:37

Dobrá nálada panovala v sále číslo sedm budějckého multikina CineStar, kde se ve středu odehrávala jedna z dalších Dámských jízd. Místnost byla plná (nejen) usměvavých žen různého věku, radujících se otevřeně z poklidného večera.

Příjemnou atmosféru navodil hned po příchodu alkoholický sekt, který si dámy vychutnávaly u první prezentace o Městských slatinných lázních Třeboň.

Dozvědělyse nejenom o různých procedurách, které lázně Aurora a Bertiny lázně nabízejí, ale i o jejich historii, která sahá až do čtrnáctého století.

Po prezentaci nechybělo losování o velmi atraktivní ceny, a to volné vstupy do bazénu, masáže a třeboňský šnaps.

Poté následovaly další dvě prezentace. Řeč přišla na společnost, která zajišťuje internetovou databázi chův. Dámy zjistily, že v  Budějcích je zatím možné vybírat z 35 žen, které vám v jakoukoliv dobu pohlídají vaše ratolesti.

Doprovodný program uzavřela majitelka nového kosmetického salonu ve stylu retro.

Účastnice Dámské jízdy měly možnost zhlédnout předpremiéru romantického filmu Lásky čas, který přijde do kin až za čtrnáct dní.

Britský dvouhodinový snímek v závěru vyústil do jedné krásné myšlenky: aby si lidé užívali každý den naplno, jako by měl být tím posledním.

Vyhrávaly se i sladké balíčkyRadost z výhry dámy dávaly i hlasitě najevoDámská jízda v CineStaruPrezentace Lázní TřeboňNa úvod se promítaly fotky ze zářijové Dámské jízdyDámy vyhrávaly krásné ceny

Kam dál?

ANKETA: Vyberte nejlepší kulturní akci v BudějcíchANKETA: Vyberte nejlepší kulturní akci v Budějcích

ANKETA: Vyberte nejlepší kulturní akci v Budějcích

pátek, 25. října 2013, 10:38Kulturní program v jihočeské metropoli bývá každoročně velmi bohatý. Budějčáci si můžou vybírat z...

Víkend zpestří akce na památkových objektechVíkend zpestří akce na památkových objektech

Víkend zpestří akce na památkových objektech

pátek, 25. října 2013, 09:19Prodloužený víkend na jihu Čech zpestří akce na hradech a zámcích nebo třeba Rybářské slavnosti v...

Kouzelník Žito točí na jihu Čech hudební videoklipKouzelník Žito točí na jihu Čech hudební videoklip

Kouzelník Žito točí na jihu Čech hudební videoklip

středa, 23. října 2013, 17:39Potápí se na Bali se žraloky, trénuje thajský box anebo prohání po Evropě závodní speciály. V...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o