Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

V Budějcích se znovu otevřel Level Lounge & Café

středa, 20. července 2011, 14:41

Nedávno jsem potkala svého bývalého spolužáka Luboše Arsova, který pracuje v Praze jako stylista. A od něj jsem se dozvěděla, že se svými přáteli plánuje znovuotevření Level Lounge v Českých Budějovicích.

Luboš mě před pár týdny pozval na „otvíračku“, která se konala v pátek 15.7. za účasti Dominiky Mesarošové (To je ta jak má ty velký prsa a kamarádí jenom s bohatýma chlapama smiley) a Tomáše Arsova (To je ten jak dělal kadeřníka v pořadu “Mladší o pár let“.).

Jako správná drbna jsem pozvání nemohla odmítnout smiley a přináším vám exluzivní report z akce.

Celá sláva se konala v ulici Doktora Stejskala, číslo popisné 8. První lidé začali přicházet kolem sedmé hodiny večerní. Kdy celá akce skončila, mi není známo. Hned u vchodu jsem dostala velmi povedený welcome drink a následovalo prozkoumávání podniku.

Musím říct, že to kluci udělali moc hezky a určitě tento podnik stojí za návštěvu. Po několika minutách následoval proslov majitele podniku. Hlavním programem večera však byla vlasová show pod taktovkou Tomáše Arsova. Následovala krátká módní přehlídka v čele s již zmiňovanou Dominikou Mesarošovou. Modelky byly nějaké bez výrazu, jen Domča se pořád usmívala. Musím říct, že působila úplně jiným dojmem než jsem očekávala. Inu média hýbou světem!

Během večera jsem toho moc nevypila, ale můj doprovod pečlivě vyzkoušel skoro všechny koktejly a vypadal velice spokojeně. Celkový dojem z podniku byl více než pozitivní. Což bylo možná umocněno i výborným rautem smiley a milými lidmi okolo. Tento týden se chystám do Levelu na snídani a vyzpovídat trochu Luboše. Určitě se máte na co těšit!

 

Napsala Barbora Žemlová

Jen růžová to může býýýýýtKřest nápojákuDominika Mesarošová a kluci

Kam dál?

Jihočeský kraj zkontroluje stav silnic v krajiJihočeský kraj zkontroluje stav silnic v kraji

Jihočeský kraj zkontroluje stav silnic v kraji

středa, 20. července 2011, 11:54Komunikace druhé a třetí třídy, které patří do jeho vlastnictví, zkontroluje Jihočeský kraj. Podle...

Na Šumavě u Modravy zůstává 37 aktivistů, kácet se začne nejdříve ve čtvrtekNa Šumavě u Modravy zůstává 37 aktivistů, kácet se začne nejdříve ve čtvrtek

Na Šumavě u Modravy zůstává 37 aktivistů, kácet se začne nejdříve ve čtvrtek

středa, 20. července 2011, 11:45Na šumavském Ztraceném u Ptačího potoka u Modravy probíhá od středečního rána loupání kůry na...

Lipno dobývá nový sport – PaddleboardingLipno dobývá nový sport – Paddleboarding

Lipno dobývá nový sport – Paddleboarding

středa, 20. července 2011, 09:47Nové adrenalinové zážitky při vodních radovánkách nabízí v létě Lipenská přehrada. Svou oblibu zde...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení