Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

V CineStaru se promenádovaly modelky v zástěrách

pátek, 8. února 2013, 10:18

Šampaňské, netradiční módní přehlídka, bohatá tombola, příjemná komorní atmosféra a hlavně předpremiéra filmu Babovřesky. Tak vypadala středeční Dámská jízda v multikině CineStar. Velký sál plný žen a dívek, mezi nimiž tu a tam vykukovala i hlava nějakého muže.

Na úvod večera byli představeni sponzoři a hned potom se dámy kochaly netradiční módní přehlídkou. No považte, kde byste mohli vidět modelky nalíčené za staré babky, promenádující se v zástěrách a natřásající u toho peřiny?

Po přehlídce nastalo pár napínavých momentů, kdy se losovala tombola. Chvílemi jsem si opravdu z celého srdce přála, aby moderátorky rádia Kiss Jižní Čechy Adéla Jirkalová a Žaneta Andělová vylosovaly mé číslo.

Mezi cenami byla například pečená kachna, medovník nebo velice stylové holínky s motivy Babovřesk. O ty jsem tedy opravdu stála! Bohužel ale musím říct, že jsem nikdy nic nevyhrála a tato životní zkušenost se mě držela i ve středu.

Pak už nezbývalo nic jiného, než napjatě čekat na tu slavnou vesnickou romanci. Už v prvních minutách filmu sál propukal v hlasitý smích, a tak jsem se nemusela bát nudy. Smích divaček a několika diváků se ozýval téměř po celou dobu filmu.

Autentické vesnické drbny v zástěrách, romantická láska, šílená rodinka a mladý velebníček. To vše přispělo ke komičnosti a kouzlu filmu. Musím přiznat, že i já jsem se chvílemi opravdu smála.

Nevím, zdali Babovřesky překonají tolik oblíbenou Troškovu trilogii Slunce, seno, ale už teď mohu říct, že je mi líto dosavadního hodnocení snímku od veřejnosti. Čeští diváci mají totiž v oblibě řídit se spíše podle recenzí, než aby si udělali vlastní názor.

Za sebe tedy Babovřesky doporučuji. Na odreagování jsou jako stvořené. Navíc je režisér Troška situoval do našich krásných jižních Čech.

Na příští Dámskou jízdu se milovnice filmů mohou těšit už 6. března. Promítat se bude opět český film Martin a Venuše.

Únorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarModerátorka rádia Kiss Jižní Čechy Adéla Jirkalová a Žaneta Andělová (zleva)Únorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStar

O čem píše Drbna.cz

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘sVěrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Dnes, 12:39Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek...

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kulturyMédia spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Dnes, 11:02Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr...

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA GrónskoTrump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Dnes, 10:55Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o