Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

V CineStaru se promenádovaly modelky v zástěrách

pátek, 8. února 2013, 10:18

Šampaňské, netradiční módní přehlídka, bohatá tombola, příjemná komorní atmosféra a hlavně předpremiéra filmu Babovřesky. Tak vypadala středeční Dámská jízda v multikině CineStar. Velký sál plný žen a dívek, mezi nimiž tu a tam vykukovala i hlava nějakého muže.

Na úvod večera byli představeni sponzoři a hned potom se dámy kochaly netradiční módní přehlídkou. No považte, kde byste mohli vidět modelky nalíčené za staré babky, promenádující se v zástěrách a natřásající u toho peřiny?

Po přehlídce nastalo pár napínavých momentů, kdy se losovala tombola. Chvílemi jsem si opravdu z celého srdce přála, aby moderátorky rádia Kiss Jižní Čechy Adéla Jirkalová a Žaneta Andělová vylosovaly mé číslo.

Mezi cenami byla například pečená kachna, medovník nebo velice stylové holínky s motivy Babovřesk. O ty jsem tedy opravdu stála! Bohužel ale musím říct, že jsem nikdy nic nevyhrála a tato životní zkušenost se mě držela i ve středu.

Pak už nezbývalo nic jiného, než napjatě čekat na tu slavnou vesnickou romanci. Už v prvních minutách filmu sál propukal v hlasitý smích, a tak jsem se nemusela bát nudy. Smích divaček a několika diváků se ozýval téměř po celou dobu filmu.

Autentické vesnické drbny v zástěrách, romantická láska, šílená rodinka a mladý velebníček. To vše přispělo ke komičnosti a kouzlu filmu. Musím přiznat, že i já jsem se chvílemi opravdu smála.

Nevím, zdali Babovřesky překonají tolik oblíbenou Troškovu trilogii Slunce, seno, ale už teď mohu říct, že je mi líto dosavadního hodnocení snímku od veřejnosti. Čeští diváci mají totiž v oblibě řídit se spíše podle recenzí, než aby si udělali vlastní názor.

Za sebe tedy Babovřesky doporučuji. Na odreagování jsou jako stvořené. Navíc je režisér Troška situoval do našich krásných jižních Čech.

Na příští Dámskou jízdu se milovnice filmů mohou těšit už 6. března. Promítat se bude opět český film Martin a Venuše.

Únorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStarModerátorka rádia Kiss Jižní Čechy Adéla Jirkalová a Žaneta Andělová (zleva)Únorová Dámská jízda v multikně CineStarÚnorová Dámská jízda v multikně CineStar

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Dnes, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Dnes, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromyVIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Dnes, 11:03Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o