Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

V pátek propukne ve Slavii oblíbená Retroparty

středa, 25. března 2015, 14:08

Oblíbená každoroční Retroparty v Café Klubu Slavie se již kvapem blíží! Připravte si pomádu, oprašte paruku, ze skříně vyndejte nějaký pěkně barevný kostýmek a nezapomeňte šátek, nebo rovnou výraznou mašli. Akce se uskuteční v pátek 27. března od 20 hodin!

„Chtěli jsme si dát malou pauzičku, ale nenechali jste nás,“ usmívá se Vojtěch Šolta z pořadatelského týmu směrem k fanouškům akce. „A tak vznikl nový koncept nadcházející Retroparty. Na hlavu! Chceme po vás, abyste vyhrabali všechny ty staré klóbrce, čepky, hučky, šátky, mašle, brejle, náušnice, kšiltky, cylindry či paruky a vyrobili si na hlavě bláznivé účesy a kníry, použili pomády a tužidla... Prostě čím víc to bude úchylné, tím víc vás budeme milovat! Ti nejkreativnější budou opět samozřejmě odměněni.“

Samozřejmostí jsou všechny oblíbené retro pecky 50. až 90. let, které navodí tu správnou atmosféru. Ostatně tak, jak je to každým rokem zvykem.

Lístky na očekávané retro mejdlo stojí v předprodeji 100 korun. Pořídit je můžete na baru ve Slavii. 

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát tři vstupenky, které si mezi sebe rozdělí tři čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane po jednom lupenu. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny ranní následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Retroparty se ještě konala v Solnici. Správně je odpověď C.

Po jedné volné vstupence vyhrály čtenářky Kristýna Havlisová, Andrea Končoková a Kristýna Kropáčková. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o