Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Ve Slávii bude nekuřácký klub

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 14:24

Na středečním jednání Rady města Č.B. byl schválen pronájem bývalé restaurace Slavie. Zájemci se mohli se svým záměrem pro tento prostor přihlásit do výběrového řízení do pátku 18. listopadu 2011 na Správě domů Č.Budějovic. Rada města nakonec vybrala záměr využití prostoru pro café klub třema mladým "nadšencům" z občanského sdružení Incogniti.

Tito provozovatelé vyslyšeli po uzavření klubu Solnice poptávku po příjemné nekuřácké kavárně a hudebně divadelním klubu nejen pro mladé, jakým právě zmíněná Solnice byla.

Cílem Café klubu Slavie je vytvořit komunitní místo, křižovatku pro setkávání osob působících na poli kultury napříč žánry a v neposlední řadě běžných návštěvníků, kteří hledají příjemný prostor pro trávení volného času či pracovní jednání, přednášky, workshopy, semináře apod.

Večerní provoz zajistí klubová scéna s příležitostným programem mísící místní a regionální nezávislou a profesionální scénu a hostující subjekty. Program bude kombinován například ze žánrů typů jazz, folkrock, bigbeat, rock, alternativa, world music ad., divadelní představení amatérských a poloprofesionálních spolků, přednášky, workshopy, projekce, výstavy atd.

V Českých Budějovicích tak vznikne denní a večerní nekuřácká kavárna s klubem v mírném retro stylu. Otevření je plánováno po rekonstrukci prostorů na 12. prosince 2011.

Aktuální změny sledujte na www.klubslavie.cz

Napsal David Matějíček

O čem píše Drbna.cz

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární DepardieuZafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Dnes, 17:15Slovenský scenárista Karol Hlávka a chorvatský režisér Lordan Zafranović připravují celovečerní...

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg MěšťákDenně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Dnes, 09:50I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny....

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či bramboryCibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Dnes, 09:45Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o