Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Ve Slávii bude nekuřácký klub

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 14:24

Na středečním jednání Rady města Č.B. byl schválen pronájem bývalé restaurace Slavie. Zájemci se mohli se svým záměrem pro tento prostor přihlásit do výběrového řízení do pátku 18. listopadu 2011 na Správě domů Č.Budějovic. Rada města nakonec vybrala záměr využití prostoru pro café klub třema mladým "nadšencům" z občanského sdružení Incogniti.

Tito provozovatelé vyslyšeli po uzavření klubu Solnice poptávku po příjemné nekuřácké kavárně a hudebně divadelním klubu nejen pro mladé, jakým právě zmíněná Solnice byla.

Cílem Café klubu Slavie je vytvořit komunitní místo, křižovatku pro setkávání osob působících na poli kultury napříč žánry a v neposlední řadě běžných návštěvníků, kteří hledají příjemný prostor pro trávení volného času či pracovní jednání, přednášky, workshopy, semináře apod.

Večerní provoz zajistí klubová scéna s příležitostným programem mísící místní a regionální nezávislou a profesionální scénu a hostující subjekty. Program bude kombinován například ze žánrů typů jazz, folkrock, bigbeat, rock, alternativa, world music ad., divadelní představení amatérských a poloprofesionálních spolků, přednášky, workshopy, projekce, výstavy atd.

V Českých Budějovicích tak vznikne denní a večerní nekuřácká kavárna s klubem v mírném retro stylu. Otevření je plánováno po rekonstrukci prostorů na 12. prosince 2011.

Aktuální změny sledujte na www.klubslavie.cz

Napsal David Matějíček

Kam dál?

Soutěž o 2 lístky na dnešní Nadaci Terezy Maxové!!!Soutěž o 2 lístky na dnešní Nadaci Terezy Maxové!!!

Soutěž o 2 lístky na dnešní Nadaci Terezy Maxové!!!

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 12:48Dnes večer vypukne v 19:30 hodin v Pavilonu T budějckého Výstaviště vpravdě bombastická akce, o...

Budějce podlehnou rocku a metalu. Dead End je tady!Budějce podlehnou rocku a metalu. Dead End je tady!

Budějce podlehnou rocku a metalu. Dead End je tady!

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 11:22Čtyři pódia, tři kluby a skoro třicet koncertů. To všechno během jediného večera! Už v pátek ožijí...

Na budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemesloNa budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemeslo

Na budějckém výstavišti začala výstava Vzdělání a řemeslo

středa, 23. listopadu 2011, 22:09Slavnostním zahájením začala ve středu 23. listopadu v areálu českobudějovického výstaviště už...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o