Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Ve Slávii bude nekuřácký klub

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 14:24

Na středečním jednání Rady města Č.B. byl schválen pronájem bývalé restaurace Slavie. Zájemci se mohli se svým záměrem pro tento prostor přihlásit do výběrového řízení do pátku 18. listopadu 2011 na Správě domů Č.Budějovic. Rada města nakonec vybrala záměr využití prostoru pro café klub třema mladým "nadšencům" z občanského sdružení Incogniti.

Tito provozovatelé vyslyšeli po uzavření klubu Solnice poptávku po příjemné nekuřácké kavárně a hudebně divadelním klubu nejen pro mladé, jakým právě zmíněná Solnice byla.

Cílem Café klubu Slavie je vytvořit komunitní místo, křižovatku pro setkávání osob působících na poli kultury napříč žánry a v neposlední řadě běžných návštěvníků, kteří hledají příjemný prostor pro trávení volného času či pracovní jednání, přednášky, workshopy, semináře apod.

Večerní provoz zajistí klubová scéna s příležitostným programem mísící místní a regionální nezávislou a profesionální scénu a hostující subjekty. Program bude kombinován například ze žánrů typů jazz, folkrock, bigbeat, rock, alternativa, world music ad., divadelní představení amatérských a poloprofesionálních spolků, přednášky, workshopy, projekce, výstavy atd.

V Českých Budějovicích tak vznikne denní a večerní nekuřácká kavárna s klubem v mírném retro stylu. Otevření je plánováno po rekonstrukci prostorů na 12. prosince 2011.

Aktuální změny sledujte na www.klubslavie.cz

Napsal David Matějíček

O čem píše Drbna.cz

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtuZeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Dnes, 10:24Prezident Miloš Zeman dorazil dnes dopoledne do Poslanecké sněmovny. Před poslanci hodlá podpořit...

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

úterý, 22. října 2019, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

úterý, 22. října 2019, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o