Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Ve Slavii se chystá jubilejní Retroparty

středa, 10. dubna 2013, 08:59

Po volbách se na internetu začaly objevovat obrázky s motivem „Ne každé retro je cool“. Zahoďme ale stranou politiku a pojďme se spolu s Budějckou Drbnou vrhnout do víru párty, kde retro cool rozhodně bude. A to dost!

V Café Klubu Slavie proběhne tuto sobotu od 20 hodin již desátá Retroparty České Budějovice. Návštěvníci se opět ponoří do minulých dob v oblečcích z padesátých až devadesátých let a báječně si užijí to, na co z minulosti vzpomínají v dobrém.

Pořadatelé mají v průběhu večera připravených deset drobných překvapení, která připomenou jubilejní ročník této akce. Mezi hosty se bude pohybovat kameraman, který zachytí nejlepší momenty párty, z nichž pak vznikne videoklip.

K pořádné oslavě patří samozřejmě i dort, který rozhodně chybět nebude. Vyznavači starých stylů se mohou těšit i na Retroroom, místnost se starými počítačovými hrami, fotoateliérem a v neposlední řadě i občerstvovnou.

Pořadatelé mají samozřejmě přichystaná další překvapení, ale co by to bylo za oslavu, kdyby všechno prozradili předem? Chystá se zkrátka neopakovatelná párty, na níž pofrčí flanelové košile, puntíky a šusťáky. Dámy tak nemusí v pátek odpoledne drancovat obchody a pánové mohou rovněž zůstat klidní. Jako vždy.

Cena vstupenky je letos 70 Kč v předprodeji a 90 Kč na místě. Více o Retroparty se dozvíte na facebookové události.

Díky Budějcké Drbně si však lupeny můžete vyhrát. Pošlete nám do pátečního poledne prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda se na vás při losování usměje štěstí. Tři vybraní čtenáři obdrží po jednom volném lístku.

V jakém roce se uskutečnila první Retroparty?

A) 2003
B) 2006
C) 2008

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

O čem píše Drbna.cz

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtuZeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Dnes, 10:24Prezident Miloš Zeman dorazil dnes dopoledne do Poslanecké sněmovny. Před poslanci hodlá podpořit...

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

úterý, 22. října 2019, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

úterý, 22. října 2019, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o