Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Velký mediální ples otevře sezonu již posedmé

pondělí, 6. ledna 2014, 11:01

Televizní taneční show už několik let bourá české divácké rekordy sobotních večerů. O tom, že tanec žil a žije, se přijďte přesvědčit v sobotu 11. ledna od 20 hodin do Metropolu a užijte si atmosféru krásných dam ve společenských róbách a taktu pánů při vystupování v jejich společnosti.

Velký mediální ples tradičně otevírá sezonu společenských plesů v Českých Budějovicích. V rámci programu vystoupí Rozhlasový swingový orchestr, taneční orchestr Metroklub, Good Company s programy Boney M revival a Tina Turner revival, jazZÍKAspol, mistryně České republiky v pole dance Lucie Šimková, chybět nebude ani welcome drink, ochutnávka od společnosti Stock Plzeň a tombola.

Vstupenky na Velký mediální ples zakoupíte v předprodeji Metropolu za 320, 280 a 260 Kč od pondělí do čtvrtka mezi 13. a 17. hodinou nebo v pátek od 12 do 16 hodin. Díky Budějcké Drbně si však můžete lístky vyhrát.

Soutěž o vstupenky

Dva čtenáři Budějcké Drbny si mezi sebe rozdělí čtyři vstupenky rovným dílem. Každý tedy dostane po dvou lupenech. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Lucie Šimková se stala mistryní České republiky v pole dance v roce 2013. Správě tedy je možnost C.

Po dvou volných vstupenkách získávají čtenáři Naďa Štěpánková a Zdeněk Socha. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o