Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

VIDEO: Startuje revoluce v magii Radka Bakaláře

čtvrtek, 6. března 2014, 16:48

Nedávno Budějcká Drbna na internetu objevila nové video Radka Bakaláře, známého kouzelníka a tanečníka, který pod titulem Revolution of Magic natočil první kouzelnické video. Do klipu si pozval svou kamarádku, budějckou rodačku a Českou Miss 2011 Jitku Nováčkovou.

Také po několikátém přehrání videa nechápete, jak to Radek udělal? Své triky samozřejmě Budějcké Drbně prozradit nehodlá, ale prý se mají všichni na co těšit...

Revolution of Magic, česky revoluce magie, či revoluce v magii, je soukromý projekt Radka Bakaláře, do kterého chce zapojit známé české celebrity a předvádět kouzla, ze kterých jim půjde hlava kolem.

Projekt bude obsahovat nejméně dvanáct videí a hlavními aktéry budou náhodní lidé, které Radek se svým štábem odchytí ve městě, nebo pozvaní hosté. Ani oni ale nebudou vědět, do čeho jdou. Jedinou informaci, kterou se dozví, bude čas a místo, kdy a kam mají přijít.

Dílů bude možná i více, než je naplánováno. Všechno totiž závisí na ohlasu diváků. „Celý projekt dělám hlavně pro zábavu. Znovu chci ukázat, kam se dají kouzla posunout a co všechno je možné,“ vzkazuje čtenářům Budějcké Drbny Radek Bakalář.

A co budějcký kouzelník předvede v dalším díle? To ví pouze on sám!

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o