Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Vítání prváků, největší akce pro studenty vysokých škol

neděle, 14. září 2014, 11:33

Studenti studentům - to je festival Vítání prváků 2014, který bude letos větší, lepší a poprvé pro všechny vysoké školy. Celý týden od 6. do 12. října budou mít studenti příležitost poznat všechny tváře Českých Budějovic.

Nový organizační tým, jehož základní jádro tvoří dobrovolníci z divadla SUD, se tímto projektem snaží dostat prváky do centra města a ukáže jim, že Budějce jsou místem jako stvořeným pro studentský život a studovat tady bude báječná jízda!

Prváci se mohou těšit na akce pořádané přímo pro ně, jako je akční běh za poznáním města zvaný OrientAkční Express nebo úvodní Vítací párty, která odstartuje týden plný zábavy. Většina akcí je navíc zadarmo přístupná úplně všem studentům.

K těm nejlepším patří Silent disco v Laser Tag aréně, párty v kostýmech filmových hvězd, Tour de Pub, přednáška Konec prokrastinace, prezentace volnočasových aktivit na Active Day v kampusu Jihočeské univerzity, rapový a taneční battle nebo koncert na střeše obchodního domu Brouk a Babka. Nebudou chybět ani divadla, výstavy, workshopy, literární čtení či koncerty nejlepších kapel z Budějc a okolí!

Po celý týden budou navíc pro studenty připraveny slevy na drinky v oblíbených podnicích, dále slevy na jídlo, kávu nebo třeba kosmetické služby. Tvrzení, že v Českých Budějovicích by chtěl žít každý, si tak mohou studenti zkusit ověřit na vlastní kůži.

SUD na festivalu spolupracuje se Studentským univerzitním rádiem K2, AIESEC České Budějovice a ISC. Hlavními partnery tohoto ročníku festivalu jsou Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a Statutární město České Budějovice.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísníPravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Dnes, 15:02Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě...

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdneVeterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Dnes, 14:19Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy...

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o