Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Vyprodaný Café klub Slavie se otřásal v základech

pondělí, 20. ledna 2014, 21:23

Minulý pátek dorazilo do Café klubu Slavie v rámci dalšího Somersby Gangster Trippin‘ neskutečných 750 drumandbassuchtivých partypeople! Už od osmi postávaly kolem klubu hloučky lidí, a tak bylo naprosto jasné, že až se rozezvučí aparát, bude to opravdu ultimátní mejdan!

Pořadatelé Gangster Trippin‘ si totiž díky Somersby mohli dovolit dát vstupné do 23 hodin zcela zdarma a tím naprosto naplnit kapacitu. Dvojnásobně!

Jako hlavní hvězda vystoupil člen Deadly Viperz a crew shadowbox DJ Anakin. Jeho melodické pecky roztančily dav do neskutečných výšin.

Po něm se chopil žezla organizátor akce a rezident Gangster Trippin‘ DJ HellSmith a svým energickým hodinu a půl dlouhým setem totálně rozbořil celé obecenstvo.

Na začátku akce svým umem překvapili nováčci DJ Sadman a DJ Luke-G. „Kluci hráli poprvé před publikem. Jsou to provozáci Café klubu Slavie a opravdu zahráli dobře,“ chválí DJ HellSmith.

Jako mohutný support se o zábavu postarali také DJ Sergi, DJ Hanzall a Fury, kteří zandali opravdu monstrózně.

Akci došperkoval vynikající videomapping v podání Invert Vjs a scéna v produkci Invisio! Mejdan končil kolem šesté hodiny ranní, kdy na parketu stále ještě přešlapovaly asi dvě stovky lidí. Bylo to velké!

Pokud jste si Gangster Trippin‘ užili, zveme vás na další, které proběhne 21. února znovu v Café klubu Slavie. Jako headliner přijal pozvání PHILIP TBC, který v Budějcích pokřtí nové album. To se v obrovském množství prodává po celém světě a spolupracoval na něm s top producenty světového dnb!

Na únorovou akci bude vstupné opět zdarma, tentokráte do 21.30 hodin!

Tisková zpráva
Chilli Production s.r.o.

Lednový Somersby Gangster Trippin‘ v Café klubu SlavieLednový Somersby Gangster Trippin‘ v Café klubu SlavieLednový Somersby Gangster Trippin‘ v Café klubu Slavie

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o