Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Vyvrcholením oslav 25 let svobody bude festival na náměstí

pondělí, 10. listopadu 2014, 12:17

Čtvrtstoletí od sametové revoluce oslaví během listopadu i Budějčáci. Rozmanitý program nabídne divadlo, besedu či výstavy. Vyvrcholením pak bude koncert na náměstí, na kterém vystoupí například Katapult či Hudba Praha. Akci připravilo město ve spolupráci s dalšími subjekty.

Několikadenní program odstartuje ve čtvrtek 13. listopadu v Divadle U Kapličky. Divadlo Komediograf zde od 19 hodin představí Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská.

O den později se k oslavám připojí Gymnázium Česká, na kterém vypukne festival svobody Díky, že můžem.

Pokud si budete chtít počíst v dobovém tisku, navštivte od 15. do 26. listopadu kavárnu Měsíc ve dne. Uskuteční se zde výstava s názvem Den po dni.

Za zmínku určitě také stojí koncert pro Karla Kryla, který v neděli 16. listopadu proběhne v Horké Vaně.

Festival na budějckém náměstí vypukne 17. listopadu v 16.30 hodin. Jako první se představí Orchestr opery Jihočeského divadla a Josefa Fojta, který zahraje písně Karla Kryla. Katapult na scénu nastoupí v 17:30, Hudba Praha o hodinu a půl později.

Kompletní program naleznete tady.

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Dnes, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantechPolicie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Dnes, 18:02Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o...

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o