Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Waldorfský jarmark, ráj pro tvořivé děti

úterý, 17. prosince 2013, 14:03

Hudební vystoupení, smích, vůně cukroví, tvořivé dílny a nezapomenutelné pšeničné placky. Hádáte správně, Budějcká Drbna byla zase po roce na vánočním jarmarku Základní školy waldorfská.

Tvořiví a hraví lidé se spolu se svými dětmi v sobotu sjeli do českobudějovické waldorfské školy, kde se po pět hodin hodovalo, vyrábělo a především dobře bavilo.

„Neuvěřitelné, kolik různých dílniček je možné uspořádat pod jednou střechou. Děti jsou tak šikovné a to prostředí... všechno je promakané do nejmenších detailů. Letos jsem tady byla poprvé a jsem nadšená,“ komentovala akci Karla Vomáčková.

Děti si mohly nazdobit perníčky, udělat ozdoby z drátů, papíru, hoblin, plsti i slámy, vytvořit marcipánové prasátko, nechat se pomalovat hennou, udělat si náušnice či si vyrobit svícen ze dřeva.

Dospělí poslouchali hudební vystoupení, pojídali dobroty připravené dětmi a stáli frontu na skvělou pšeničnou placku, kterou zde pekli rodiče jednoho ze žáků školy.

Tvoření pro nejmenší

Vánoční jarmark ve waldorfské škole

úterý, 17. prosince 2013, 13:55

Malovalo se i hennouWaldorfský jarmark je rájem pro tvořivé dětiSladkosti a punč na vánočním jarmarku nemohly chybětŽáci Základní školy waldorfská se na jeden den stali i prodejciVýroba svíček z včelího voskuČokoládová fontána byla obklopena nejen dětmiHudební vystoupení dětí i dospělýchDěti zdobily perníčkyNechyběla krásná výzdoba

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o