Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Waldorfský jarmark, ráj pro tvořivé děti

úterý, 17. prosince 2013, 14:03

Hudební vystoupení, smích, vůně cukroví, tvořivé dílny a nezapomenutelné pšeničné placky. Hádáte správně, Budějcká Drbna byla zase po roce na vánočním jarmarku Základní školy waldorfská.

Tvořiví a hraví lidé se spolu se svými dětmi v sobotu sjeli do českobudějovické waldorfské školy, kde se po pět hodin hodovalo, vyrábělo a především dobře bavilo.

„Neuvěřitelné, kolik různých dílniček je možné uspořádat pod jednou střechou. Děti jsou tak šikovné a to prostředí... všechno je promakané do nejmenších detailů. Letos jsem tady byla poprvé a jsem nadšená,“ komentovala akci Karla Vomáčková.

Děti si mohly nazdobit perníčky, udělat ozdoby z drátů, papíru, hoblin, plsti i slámy, vytvořit marcipánové prasátko, nechat se pomalovat hennou, udělat si náušnice či si vyrobit svícen ze dřeva.

Dospělí poslouchali hudební vystoupení, pojídali dobroty připravené dětmi a stáli frontu na skvělou pšeničnou placku, kterou zde pekli rodiče jednoho ze žáků školy.

Tvoření pro nejmenší

Vánoční jarmark ve waldorfské škole

úterý, 17. prosince 2013, 13:55

Malovalo se i hennouWaldorfský jarmark je rájem pro tvořivé dětiSladkosti a punč na vánočním jarmarku nemohly chybětŽáci Základní školy waldorfská se na jeden den stali i prodejciVýroba svíček z včelího voskuČokoládová fontána byla obklopena nejen dětmiHudební vystoupení dětí i dospělýchDěti zdobily perníčkyNechyběla krásná výzdoba

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o