Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Wanastowi Vjecy přijedou do Budějc. Vyhrajte 20 lístků!

čtvrtek, 5. dubna 2012, 19:30

Druhý koncert v rámci turné Letíme na Wenuši, které se koná u příležitosti vydání stejnojmenného alba, čeká v pátek populární českou kapelu Wanastowi Vjecy. Parta muzikantů kolem Roberta Kodyma zavítá do budějcké Sportovní haly, kde vystoupí od osmi hodin večer.

Desku Letíme na Wenuši vydaly Wanastowky v listopadu minulého roku. Tomu však předcházel první koncert ve staronové sestavě, který odehrály na začátku června v jejich domovině – pražském Mlejně.

Kromě kytaristy a zpěváka Roberta Kodyma v Budějcích uvidíte a uslyšíte kytaristu Tomáše Varteckého, bubeníka Štěpána Smetáčka a baskytaristu Radka Havlíčka.

Budějcké Drbně se podařilo získat pro vás – své věrné čtenáře – až neuvěřitelný počet dvaceti volných vstupenek, o které můžete právě teď soutěžit. Všichni, kdo odpoví do pátečního poledne správně na položenou otázku, budou zařazeni do slosování. Deset šťastlivců získá po dvou lupenech.

Jak se jmenuje první studiové album Wanastowých Vjecí?

A) 333 stříbrnejch stříkaček
B) Tak mi to teda nandey
C) Andělé

Odpovědi posílejte na adresu redakce@budejckadrbna.cz. Lístky budou k vyzvednutí před koncertem od 18 hodin na pokladně.

Pokud však lístky nevyhrajete, nezoufejte. Stále ještě jsou v prodeji v sítích Ticketportal a Ticketpro. Jeden lupen stojí 350 Kč.

SOUTĚŽ SKONČILA. O lístky na dnešní koncert Wanastowek byl ohromný zájem nejen od Budějčáků. Štěstí se však usmálo jen na deset vylosovaných, kteří získávají po dvou vstupenkách. Jsou to Lucia Brejchová, Kamila Vodičková, Eva Tomášková, Michal Vránek, Tereza Francová, Kamila Kvasničková, Petra Roučková, Zdeňka Hrdličková, Karolína Chvátalová a Jaroslava Korpášová. Gratulujeme! smiley

Foto:  www.wanastowivjecy.cz

Napsal Pavel Kacerovský

Kam dál?

SOUTĚŽ: Zajděte si na Kerong zapařit zadarmo!SOUTĚŽ: Zajděte si na Kerong zapařit zadarmo!

SOUTĚŽ: Zajděte si na Kerong zapařit zadarmo!

čtvrtek, 5. dubna 2012, 16:30Už v pátek se uskuteční největší Drum and Bass událost tohoto jara. V budějckém Kulturním domě...

Divadelní sál KD Slavie ožil vystoupením ochotníkůDivadelní sál KD Slavie ožil vystoupením ochotníků

Divadelní sál KD Slavie ožil vystoupením ochotníků

čtvrtek, 5. dubna 2012, 08:38Hra Proti větru – nahniličko v podání Šumavského ochotnického spolku z Prachatic byla k vidění...

Kerong se vrací. Je větší, hezčí a nadupanější!Kerong se vrací. Je větší, hezčí a nadupanější!

Kerong se vrací. Je větší, hezčí a nadupanější!

středa, 4. dubna 2012, 11:33Název Kerong už na jihu Čech zná každý pořádný fanda elektronické muziky jako párty, na které při...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o